15 roků lásky

15 roků lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481656/bmid_15-roku-lasky-jwH-481656.png 4 2235 519

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to porazilo i vola. Tento román vypráví o všem, co musel zvládnout, aby se s tou láskou naučil žít.... celý text

josska
13.01.2022 3 z 5

Na knihu jsem se celkem těšila,opět boom okolo,ale jsem zklamaná,začalo to výborně ale pak to bylo jaksi dlouhé,natahované,,a ten konec to taky moc nevylepšil,,puvodně jsem si knihu přala pod stromek,pak jsem to přehodnotila a jsem ráda,měla jsem ji z knihovny a podruhé už ji asi číst nebudu,a taky se to huř četlo maly paperback no nic moc,,,vím,jsou takové všechny jeho knihy,,,

jitka3027
11.01.2022 5 z 5

Velmi čtivý příběh, až mě mrzelo, že už končí, i kdyz některé postavy mi občas lezli krkem :)

Kaja1
11.01.2022 5 z 5

Patrik Hartl má dar napsat knihu tak, že se čte sama. I když si myslím, že v životě to tak nefunguje. Jen, aby s Alešem dalších 15 roků lásky neseklo.

Kája95
11.01.2022 5 z 5

Parádní, asi je to na jeden život až příliš příhod,ale proč ne. Vtipné i smutné. Hartl opět potvrzuje, že i naši autoři stojí za přečtení.

Mišena08
10.01.2022 5 z 5

Moc pěkná knížka, nešlo přestat číst, Patrik Hartl nezklamal....

Janča089
10.01.2022 4 z 5

Čtení mě bavilo, opravdu taková nenáročná oddychovka, kde první polovina vypadala slibněji.
Určitě si ráda přečtu i další knihu od autora.
Ale zároveň tentokrát souhlasím s mnoha předchozími, ne jen pochvalnými, komentáři.
SPOILER
Např. Aleš nikdy neřešil peníze (ani miliony), lítal po světě, pořizoval co viděl a i přes svoji nějakou vnitřní nespokojenost šlo v jeho životě vlastně všechno hladce. Všechny problémy vždy hladce vyřešil, vždy měl komu zavolat o pomoc. Holky byly obě geniální, oběma vše klaplo. Také jsem čekala nějaký zvrat v souvislosti s Kurtem, ale také vlastně hladký průběh.
Známé osobnosti a celebrity na mě s přibývajícím množstvím začaly působit spíše rušivě.
A opakující se sexuální scény s dalšími ženami mi nepřišly zábavné nebo eroticky nabité.
Postavy opravdu poznáváme spíše jen dost povrchně.
Předchozí knihy od P. Hartla se mi líbily víc.

petula22
10.01.2022 4 z 5

Příjemná oddychovka ze života, která se víceméně četla sama. Překvapilo mne snad jen poměrně časté těma sexu, občas vulgarneji popsané. Myslím,že 4* jsou zaslouženě.

LenkaKa
10.01.2022 5 z 5

Za mě opět skvělá kniha, ponořila jsem se do ní a nepolevila, dokud jsem to nepřečetla. těch 15 let jsem s nimi prožila během pár dnů :)

Nikkiproch
10.01.2022 4 z 5

Odpočinkové čtení, které baví, dobře ubíhá, je to příběh ze života, jako na houpačce, ale nijak mi neubližoval, což jsem uvítala. Hvězdičku odebírám za někdy nesnesitelně protivného hlavního hrdinu. :-)

Ira13
09.01.2022 4 z 5

Oči mi litaly po řádcích rychlým tempem. Knížku jsem přečetla velmi rychle, měla
spád, styl i napětí. Byla o životě. I když potíže a radosti s výchovou dětí známe asi všichni, co je máme, tady se jednalo úplně o ne běžné prostředí... (Alespoň že maminka byla zdr.sestra...)
Myslela jsem si, že se víc zasměju- i proto jen 4 *

AlbionFoxyFox
09.01.2022 4 z 5

Pohodové čtení o ne moc pohodovém životě. Četlo se samo, ale u knih pana Hartla jsem holt zvyklá více se smát nahlas, tady mi moc do smíchu nebylo.

Janisss
09.01.2022 5 z 5

Další moc příjemná oddechovka od pana Hartla - přečetla jsem ji na jeden zátah a určitě ji ráda zařadím do své knihovny :-)

WaN635
08.01.2022 3 z 5

První knižní seznámení s Hartlem, no a já vlastně nevím. Přečetla jsem to a přišlo mi, že Aleš v průběhu těch 15 roku lásky nadšením zrovna neoplýval.
Rozhodnutí před 15 lety, podle mě, z něj neudělalo šťastnějšího nebo lepšího člověka.
Každopádně pral se se životem statečně a rozhodně ho s holkama nakonec ubojoval.

Martina410
08.01.2022 3 z 5

(SPOILER) Za me teda nic moc. Kniha se cetla fakt dobre, jako vsechny ostatni, ale pribeh byl takovy zvlastni. Hlavni postava je nesympaticka, tak ubrecenyho chlapa jsem opravdu nedavala. Dal mi neslo na mysl, ze v roce 2002 meli vsichni mobil s fotakem a taky si myslim, ze cestovani napr. do Koreje neslo uskutecnit jen tak ze dne na den. Obe holky byly celkem na pest.

m.valova
08.01.2022 5 z 5

Za mě super,na jednoho chlapa náklad jako pro vola,ale pral se s tím jak uměl,na kolik se co může stát realitou a co už je přitažené za vlasy,ať posoudí každý sám,ale jako oddechové čtení fajn,tak nějak jsem mu prostě i s jeho chybami fandila i jsem ho vlastně obdivovala,konec mě dá se říct překvapil.

Leniii
07.01.2022 5 z 5

Oddechové čtení, které vám nedá spát a nutí vás číst stránku za stránkou bez přestávky.

maryska09
07.01.2022 4 z 5

Klasické pohodové čtení pana Hartla. Kniha se čte jedním dechem, hlavního hrdinu chvílemi milujete a jindy nenávidíte. Občas je příliš rozvleklá, ale závěr to znovu opraví. Tento spisovatel nezklame.

Sova15
07.01.2022 5 z 5

Děkuji za krásné počtení. Klobouk dolů před tím, jak Aleš všechno zvládl. Vždycky, když už to vypadalo, že bude pohoda, něco se stalo. Stejně jako v životě.

Kiwisska
05.01.2022 5 z 5

Takový je prostě život. Ne každý sedne každému, ne všechno se vyvíjí dle našich představ a ne vždycky máme dost síly nefňukat. Kniha se mi líbila, postavy přicházely a odcházely, stejně jako v životě. Skončila vlastně happy endem, tak co chtít víc od pohodovky P. Hartla? :)

leleia
05.01.2022 5 z 5

Kniha je to opravdu dlouhá a místy možná trochu drhla, ale stejně jsem z ní byla nadšená a bylo mi hrozně líto, že jsem ji dočetla tak rychle...

láska dvojčata otcovství

Patrik Hartl