koupit eknihy

Tereza Boučková

česká, 1957koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Rok kohoutaŽivot je nádhernýKdyž milujete mužeŠíleně smutné povídkyKřepelice

Autor

Tereza Boučková (* 24. května 1957, Praha) je česká spisovatelka, scénáristka a publicistka. Je nejmladší ze tří dětí spisovatele Pavla Kohouta a jeho druhé ženy Anny Kohoutové, asistentky režie. Bratr Ondřej, malíř a scénograf, žije v Rakousku a sestra ve Švýcarsku. Po absolvování základn... celý životopis(zdroj: wikipedia.cz)

Komentáře (4)

Přidat komentář
orinka3
15.05.2016

První kniha, kterou jsem od ní četla, Rok kohouta, mě přibila ke gauči a vzala dech. Taková upřímnost, odhalení...přitom jde o nejniternější city. Paní Boučková, jestli sem nahlédnete, pak Vám skládám hlubokou poklonu. Za to, jak jste to zvládla a za to, jak jste to dokázala mistrovsky napsat. Díky Vaší knize jsem dokázala pochopit, že některé záležitosti života jsou dané a nikdo s nimi nehne. A nemá ani cenu se o to příliš pokoušet. Jste skvělá ženská.

marimari
18.09.2013

Její kniha Rok kohouta by měla být povinná četba. Za svoji odvahu a otevřenost by měla dostat medaili!

Ben Nevis
28.02.2013

Má můj obdiv za to, co všechno musela prožít a nezhroutit se z toho. Z jejího příběhu jsem si vzala jedno ponaučení: adopce poškozených dětí z děcáku není pro slabé a citlivé povahy. Chce to opravdu silné nervy a malá očekávání.