Koupit knihy

Petr Hájek

česká, 1951


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 17 knih

Komentáře (6)

DaleCooper
03.05.2017

Podle mne ten člověk to co píše nemyslí vážně. Je to stejný případ jako Jan Stern jen doposud nedospěl k coming-outu. Třeba se od něj jak to skutečně je dozvíme až bude na smrtelné posteli.

de_baques
27.03.2017

Autor, který se v dnešní velmi konformní době nebojí říkat vlastní názor na různá témata. Jeho základní snahou je, aby lidé nekonzumovali tupě informace, které jsou do nich marketingovým způsobem tlačeny z médií, ale aby si kladli otázky (obvykle to shrnuje do jedné základní - cui bono - v čí prospěch) a přemýšleli. Viz internetový časopis protiproud.cz.
Pamatuji se na jeden neuvěřitelný rozhovor v ČT o jeho (tehdy nové) knize Smrt v sametu, kde se ho uštěkaná redaktorka (která ji evidentně vůbec nečetla) ptala neustále dokola na jeden odstavec o Václavu Havlovi, který byl v kontextu celé knihy tak zoufale nepodstatný, že musel každý dát za pravdu jeho předchozí knize (hodně o médiích) Smrt ve středu.

vitek.sk
29.01.2015

Další z nositelů Bludného balvanu. Tentokrát dokonce dvojnásobný, jeden dostal on osobně a druhý jeho hnutí Protiproud. Jeden z hlavních popíračů evoluce v ČR, on sám samozřejmě není z opice, ale byl na Zemi poslán přímo bohy. Také bojovník proti vládě iluminátů a židozednářů, konspirační teoretik a životopisec Václava Havla. Má také povedenou dcerku, která jde v jeho stopách. Co si o takovém člověku myslet? Já mám tedy jasno. :-)

nightlybird
11.11.2010

Slzička: Nevím, kdo tohoto pána vkládal - už jsem sice navrhoval (a nejen já), aby byl u vkládaných objektů - jak knih, tak autorů - uveden "pachatel", zatím se tak nestalo. Proč tedy reaguji - jednak je uveden zdroj a ani ten bližší údaje neuvádí (asi je nepovažuje za podstatné) a pak - co ti brání, abys údaje, které tě zajímají nezjistila sama a nedoplnila ? Je tady řada spisovatelů, u kterých není kromě jména a jedné knihy uvedeno zhola nic - v tom bych spíš viděl problém a ne v tom, čím byl ctěný otec a vážená pana máti autora.

Petrvs
11.11.2010

Slzička: pokud v uvedeném životopise shledáváte nedostatky, nikdo Vám nebrání je napravit sepsáním kvalitnějšího a obsáhlejšího textu. S pozdravem Petrus

Slzička
11.11.2010

Zdá se mi, že ten životopis jste nějak odbyl. Nejsem sice příznivcem bolševických nebo dokonce nynějších "kapitalistických" kádrových dotazníků, ale co třeba pan otec, nebo paní matka? S pozdravem Slzička.