Koupit knihy

Dominik Dán

slovenská, 1955


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 35 knih

Komentáře (56)

EvikU.
14. října

Majii možná Jiří Březina píše hezké české detektivky.

Majii
14. října

Tak a stalo se, dočetla jsem poslední "Dánovku" a proto prosím všechny, kdo mi můžou poradit. Aspoň trošku podobného spisovatele z českých a slovenských(Goffu už mám také dočteného). Díky moc za názor i radu, pěkný víkend....M.

jprst
04. června

Autor má své "řemeslo" bravurně zmáknuté, ví, co čtenáři od jeho knih očekávají a dokáže jim to ve většině svých příběhů dát. Je celkem samozřejmé, že udržet vysoko nasazenou laťku své tvorby dokáže udržet jen málokterý autor, takže i některé Dánovy knihy mají do špice poněkud dále, ale i tak jsem ještě nenarazil ani na jedinou, o které bych prohlásil, že nestála za přečtení.

ivana7717
01. ledna

Dominik Dán patrí medzi autorov, ktorí sa mi najlepšie čítajú. Píše výborné kriminálky, žiadne veľké krváky. Mám väčšinu aj doma a určite sa k nim vrátim.

ErikaKej
01. ledna

Mám prečítané všetky knihy niekoľkokrát. Väčšina je výborná, pár je trošku slabších ale stále nad priemerom ostatných autorov.Ani jedna nesklamala. Absolútne odporúčam v knižnej i v audiopodobe načítané Marianom Geišbergom. Jeho podanie je majstrovské a úroveň knihy dvíha ešte vyšie. Načítal skoro polovicu kníh. Načítanie Martinom Mňahončakom je o poznanie slabšie, tie knihy odporúčam skôr v knižnej verzii.

Faila
30.12.2021

Přečetla jsem asi polovinu z jeho knih a žádná mě nezklamala. Ani trochu, ba naopak. Dánovy knihy jsou úžasně autentické nejen co do příběhů, ale především charakterů postav. Jistě, inspiraci na nápady čerpá z vlastní zkušenosti, ale v tom, jak je zpracovává, se jeho neskutečný talent nezapře. Baví mě také jeho humor, který dokáže knihy, často velmi těžké a černé, krásně zlehčit a ulehčit. Jsem moc ráda, že je pan Dán pilný autor a vydává knihy jednu za druhou a moc mu přeji, abych jich napsal ještě kopu. Či ještě lépe dvě kopy!

SputnikV
03.12.2021

já jsem autorovi na chuť rozhodně nepřišel.

Andrea888
29.10.2021

Náhodné setkání s tímto autorem se stalo takovou příjemnou závislostí . Během půl roku jsem zhltla ušima všechny knížky. Slovenština byla velmi líbá... Jen mi teď bude asi smutno, všichni "hrdinové" mi přirostli k srdci. Nejsou to žádní akční hrdinové, ale takový normální chlapíci, kteří jsou zažraní do své práce, neustále se mezi sebou špičkují.
Teď budu vyhlížet další díl.

1