Aliance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na frakcích založená společnost, v níž Tris Priorová kdysi věřila, je v troskách – zničená násilím a mocenskými boji, zjizvená ztrátou a zradou. Když tedy dostane možnost prozkoumat venkovní svět, neváhá, je připravená. Třeba právě za plotem ona i Tobias naleznou společný lehčí život, svobodný od zbytečně komplikovaných lží, zamotaných vztahů a bolestných vzpomínek. Ale Trisina nová realita je mnohem alarmující než ta, co nechala za sebou. Staré objevy jsou rychle zbaveny své důležitosti. Výbušné nové pravdy mění srdce těch, které miluje. A Tris tak znovu musí bojovat, aby dokázala pochopit složitost lidské povahy – i své vlastní – zatímco čelí rozhodování o odvaze, oddanosti, obětavosti a lásce. Vyprávění ze dvou pohledů přivede sérii k silnému závěru a odhalí tajemství dystopického světa, jenž uchvátil miliony čtenářů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182922/povstalecka-trilogie-aliance-7aP-182922.jpg 3.72811
Série

Povstalecká trilogie / Divergencia 3.

Žánr
Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Allegiant, 2014

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Ke knize Aliance je stejně jako k Divergenci a Registraci natočen film. Ale je rozdělen na dva dili. První měl premiéru v březnu 2016 a příští rok (2017) se můžeme těšit na druhou část, čtvrtý a závěrečný filmový díl Divergence. (AnetaM)


Kniha Aliance (Allegiant) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2013 v kategorii Best Young Adult Fantasy & Science Fiction (36 157 hlasů). (LibraryGirl)