Recept na lásku

recenze

Recept na lásku (2023) 5 z 5 / barcasknihou
Recept na lásku

Roztomilý, vtipný komiks pro milovníky Srdcerváčů.

Hned jak jsem ho viděla, tak jsem věděla že to musím číst. Grafika je nádherná a plná barev. Upozorňuji, že budete mít při čtení velký hlad. Moc se mi líbil začátek, kdy náš hlavní hrdina Ben, se musí postavit na vlastní nohy, po dokončení studia angličtiny a najít si práci. Bohužel to není tak jednoduché, jak si člověk myslí a najít práci ve svém oboru bez praxe je někdy náročné. Naštěstí najde práci v restauraci, kde najde své pravé já. Pracuje tu i pohledný, sympatický kuchař Liam. Jako vrchní ochutnávač je gurmánské prasátko. Ano je to trochu šílené, ale tohle prasátko je za mě nejlepší postavičkou příběhu. Šéf restaurace dá Benovi výzvu, kterou když splní, tak může pracovat v restauraci na plný úvazek.

Benova skupina přátel ho podporuje ve všem co dělá, jsou mu oporou, jsou to ti přátelé, které potřebuje v životě každý. I kolegové z práce mu pomáhají učit se novým věcem a přistupují k němu hned od začátku přátelsky. Na konci jsou recepty, které se vařili v průběhu komiksu, což je za mě skvělý nápad. A určitě do budoucna jeden nebo dva vyzkouším.

Musím dodat, že mezi Benem a Liamem to jiskří už od samého začátku a jsou spolu totálně rozkošní.

Je to krásný komiks, zahřeje vás u srdíčka a zaručeně vám zvedne náladu.

Za poskytnutí rc moc děkuju @humbook @humbook_blogeri #spoluprace