Pohled do mozku génia nebo šílence?

recenze

Strašidelná vagina (2018) 3 z 5 / vorenus
Strašidelná vagina

Kniha je rozdělena do třech povídek.

1) Strašidelná vagína
Úvodní povídka pojednává o zamilovaném páru. Steve je do Stacy úplný blázen, ale jednoho dne uslyší zvuky z její vagíny. A od té chvíle se začíná sexu se Stacy přímo děsit.

Chcete vědět, proč ze Stacy vycházení ty divné zvuky? A jsou to vůbec zvuky nebo něco jiného? Tahle povídka je opravdu úlet a nejspíš jsem nic tak ujetého nikdy nečetl. Autor musí být buď šílenec a nebo génius. Nic mezi tím asi není.

2) Porno v srpnu
Představte si skupinku pornoherců, kteří mají točit porno uprostřed oceánu. Po vysazení, ale helikoptéra odlétá a štáb nikde.
Druhá povídka dle mého soudu měla obrovský potenciál, ale bohužel je ze všech nejslabší. Začátek zajímavý, ale to pointa mi moc nesedla.

3)Fantastické orgie
Hrdina poslední povídky potřebuje nutně návštěvu swingers party a proto navštíví klub Ďábelské semeno. V tomhle klubu se hodlá nakazit sexuálně přenosnou nemocí. Nicméně, aby ho tam vůbec pustili, tak sám musí nějakou nemocí disponovat.
Zapomeňte však na nějaké klasické nemoci. Náš hrdina má nemoc zvanou mluvící klacek a ta bude v tomhle klubu opravdu ta nejméně zajímavá.

Autor v téhle povídce dokazuje, že jeho fantazie opravdu nezná hranic. Vytvořil si vlastní žánr bizzaro. Nicméně, proč vlastně ne? Pokud to lidé chtějí číst, tak ať si poslouží. Místy je kniha vtipná a místy opravdu šílená.

Podle těchto povídek těžko soudit, jak autorovi půjde jen samostatná kniha. Asi mu dám šanci a ještě od něj něco zkusím. Tohle byl fakt útok na mozkové buňky, ale i na bránici a pokud si někdo myslí, že má bujnou fantazii, tak ať si přečte tohoto autora.