Moje hodnotenie: 4 stars OFFICE ROMANCE | OLDER MALE |

recenze

Zakázané noci (2021) 4 z 5 / zuzana0307
Zakázané noci

Naivná absolventka a úspešná blogerka (Con)Tessa zamierila do New Yorku, aby si našla prácu v svete kníh a vydavateľstiev.
V jednom hotelovom bare sa jej podarí zaujať svojim južanským šarmom a nevinnosťou oko Barclaya Hammonda, skúseného, sexi generálneho riaditeľa, krásneho muža v obleku, ktorý ju tam špehuje.

Jedná sa o sexi, intenzívnu office-romance medzi dvoma skvelými postavami. Vekový rozdiel tu nerobí žiaden problém. V príbehu sa často objavuje neskúsenosť Tessy, ktorej mierna naivita môže v príbehu vyzerať na škodu, ale ona si vie často poradiť aj sama a príbeh vďaka tomu veľmi dobre funguje. Tok príbehu je skvelý. Pri čítaní vám čas ubehne jedna radosť aj vďaka množstvu vtipných momentov, ktoré autorka do textu zapracovala. Kniha má zamilované časti, doplnené vtipom ale aj trochou drámy na záver – príjemný mix.

Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako mne.

Toto je už druhá kniha od autorky, ktorú som čítala. Pred rokom som sa pustila do knihy Daddy Issues, ktorá je voľným pokračovaním práve Zakázaných nocí. Ide o príbeh Maggie a Lucasa, ktorý sa stal otcom krásnej dcérky, o ktorej ani nevedel, že existuje.