Boháč z Park Avenue

recenze

Boháč z Park Avenue (2020) 5 z 5 / ZapisnikTerky
Boháč z Park Avenue

Máte zkušenosti s hlídáním dětí?

Tuhle knihu mám opět na doporučení. Tentokrát od moc milé @knihovnice_hanca a já jí ještě jednou děkuji. Už jsem vám psala, že tohle autorské duo mám ráda a jejich knihy hodnotím většinou kolem tří až čtyř hvězdiček. Tahle kniha se ale opravdu hodně povedla.
Elodie se vydala na pohovor do nové práce – hlídání mladé slečny. Po cestě do ní ale naboural sexy neurvalý Hollis. Kvůli jejich dohadování a řešení nehody se Elodie dostaví na pohovor pozdě, ale stihne to. Když už ho má skoro celý za sebou, se zpožděním dorazí i její budoucí zaměstnavatel. A hádejte, kdo by to tak mohl být?
Poslední dobou se mi nějak změnily preference u erotických románů. Vždycky, když se tam totiž objeví nějaké dítě jednoho z protagonistů, je to strašná legrace. To přesně platí pro tuhle knihu. Legrace, ale přitom i spousta vážných témat.
Elodie i Hollis byli oba skvělí. Jejich nejistota a zklamání z předchozích vztahů je vlastně dost spojovalo. A taky láska k Hollisově neteři Hailey, kterou dostal nedávno do péče, a Elodie je její chůvou.
Víte, kdybych vám teď začala vyprávět, co přesně se mi nejvíc líbilo, tak vám všechno vyspoileruju a to nikdo nechceme. Takže vám jen řeknu, že tohle je vážně super čtení. Krom skvělé romantiky, humoru, dojetí a žhavých scén se dočkáme brutálního šoku a tak knihu lehce přečtete jedním dechem ani nevíte jak.

Obálka a grafika: Tyhle nic neříkající obálky mě prostě vždycky mrzí. Na jednu stranu to chápu – na první pohled víte, co to bude za čtení, ale prostě bych uvítala obálku korespondující s příběhem.

Verdikt: Někdo si myslí, že jsou tyhle knihy na jedno brdo, mě ale stále neomrzeli a přijde mi, že v každé objevím něco nového a zároveň již známý styl psaní těchto autorek. To mi vyhovuje. A tuhle knihu vám doporučím všema deseti.

Komentáře (0)

Přidat komentář