Chrám Azylu přehled

Chrám Azylu
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535907/bmid_chram-azylu-661410808cc49.jpg 5 19 19

Zákon Azylu série

< 3. díl

Samostatný román ze světa Azylu „Použij cokoliv, co funguje, a přežij!“ – to je heslo lovců nadpřirozených monster. Benedikt je samotář, který se s loveckou organizací Azyl nerozešel v dobrém. Ale když je v sázce život jeho bratra, je připravený zatnout zuby a spolupracovat s kýmkoliv, jen aby našel lék. Sourozenci se vydávají do tajemného Vietnamu, kde ve stínu džungle číhají neznámé nestvůry.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chrám Azylu. Přihlašte se a napište ho.

LN88
05.06.2024 4 z 5

Předchozí díly mě asi vtáhly víc do děje, ale pořád hodně dobrý. Jen identita vraha byla jasná příliš dlouho dopředu, tedy žádné překvapení...

Cteme_s_Terkou
02.06.2024 5 z 5

DÍLY SÉRIE AZYL NA SEBE DĚJOVĚ V PODSTATĚ NIJAK NENAVAZUJÍ, ALE MOHOU SE VYSKYTNOUT MÍRNÉ SPOILERY NA PŘEDCHOZÍ DÍL.
Vítám vás u dnešní recenze, ve které se podíváme na třetí a prozatím poslední díl Azylu. (Nebojte se, už se píše další.)
Opět za poskytnutí knihy k recenzi děkuji nakladatelství Epocha.
A opět děkuji Lucce, že mě k sobě přitáhla.
Znovu zopakuju, že knihy na sebe dějově nenavazují, proto je můžete číst v jakémkoli pořadí, no já je doporučuji opravdu číst od první, více se pak za mě chytnete, když se objeví někdo z minulého dílu, ale opravdu to není podmínkou.
Pojďme už ale na to.

Tato kniha ve mně zanechala dojem, že Lucka opravdu umí extrémně dobře psát. Při přípravě na rozhovor jsem si dělala větší research v oblasti toho, co všechno Lucka napsala, čímž jsem si zařídila, že ještě mám co číst, než vyjde čtvrtý Azyl.
V podstatě jsem hned na začátku objevila, kdo je ten zlý, což mě zpětně trochu mrzí, ale myslím si, že je to hlavně díky tomu, že mám už něco málo načteno a dokážu odhadovat, protože u seriálů se mi tohle totálně nedaří. Nicméně jsem si pak řekla, že je to blbost a tak jsem byla překvapena, že to opravdu je ten, koho jsem si myslela původně.
Dále mě zaujal, překvapil konec, jak primitivní věc zloducha dokázala složit. V první chvíli jsem si říkala, „děláš si srandu? Jakože fakt?“ Ale pak jsem se tomu musela zasmát, protože to bylo hodně vtipné, jaká maličkost může někomu rozhodit celý plán. Opět se ukazuje Lucčin zvrácený humor.
Konečně jsme zde měli přísun Gabriela a jeho hlášek, které mi chyběly z minulého dílu.
Dále mě také překvapilo, že Lucka oddělila postavy a každý z bratrů si šel chvíli svou cestou, než se spojili. Autorka ale perfektně popsala obě cesty a situace, které se bratrům stávaly, než se znovu spojili.
Je také vidět, že autorka má opravdu rozsáhle zkušenosti z oblasti mytologie a cestování.
Už se moc těším na další díl, který bohužel ještě dlouho nevyjde, ach jo.
Nám tedy nezbývá, než počkat na další díl, který, snad to můžu prozradit, bud tentokrát z Finska, pokud se něco nezmění.

Doporučila bych tuto knihu?
Ano, samozřejmě že ano.
A komu?
Všem, kteří mají rádi Větnam, Azyl sérii, tuzemskou tvorbu, fantasy a skvěle napsanou knihu.

Více najdete na:

MilanKop
23.05.2024 5 z 5

Další super příběh ze světa Azylu. Nechyběl humor, akce ani parádní zápletka. Rozhodně můžu doporučit a doufám v další příběhy z tohoto světa

všechny komentáře

Související novinky (1)

Mrtvá říše, Mrazení a další knižní novinky (18. týden)

28.04.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Chrám Azylu v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x