Válka dvou královen přehled

Válka dvou královen
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516520/bmid_valka-dvou-kraloven-WCC-516520.jpeg 4 477 477

Casteel Da´Neer dobře ví, že není větší intrikánky než Krvavé královny, ale ani on nedokázal předvídat hrůznost toho, co provedla. Poppy se nezastaví před ničím, aby osvobodila svého krále a zničila vše, co Krvavá královna představuje. Spolu s Casteelem musí kvůli ochraně svých milovaných přijmout nové i staré tradice a pomoct každému, kdo to potřebuje. Válka je ale jen začátek, dávné síly totiž odhalily nevýslovné děsy. Proto bude muset Poppy naplnit svůj osud – a stát se tím, čeho se nejvíc bojí.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The War of Two Queens, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válka dvou královen. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (83)

nikca3882
04.10.2024 3 z 5

Tímto dílem serii pro sebe ukončuji. Nebudu číst dál. Příběh se mi libil, občas jsem se ve všech těch informaci ztrácela.

Májenka193
30.09.2024 5 z 5

LEHKÝ SPOILER: Díl, ve kterém autorka nabízí na jedné straně bezva věci, jako je odloučení hlavních hrdinů a s tím spojené novinky, které oba objevují. Pokračující proměnu Poppy, prohloubení tripartitního vztahu Cas - Poppy - Kieran (díky za to :)) a další nové vrstvy děje. Zároveň ale také díl, který se asi ze všech nejvíc vše zamotává. Autorka trochu zbytečně překombinovává rozličné úrovně bohů a jejich odnoží, i všech dalších bytostí. Docela by mě zajímal její dějový diagram k celé sérii, který si jistě před první knihou musela sestavit. Jestli už od začátku věděla, že bude čtenářům motat hlavu, nebo jestli jí fantazie jela na plné obrátky v průběhu psaní. Celou sérii jsem si ale velmi oblíbila, takže ani zde nemohu jinak, než dát palec nahoru.

nikca3882
25.09.2024 3 z 5

Pekne, ale už zdlouhavé.

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

„Lenže ja chcem, aby druhá šanca bola možná.“

Kniha Válka dvou královen v seznamech

v Právě čtených23x
v dalších seznamech6x