Vila v Itálii přehled

Vila v Itálii
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532180/bmid_vila-v-italii-65cc745774848.jpg 4 62 62

Lia vždy snila o tom, že navštíví tyrkysově modré pobřeží Amalfi. Tenhle její sen ale nikdy nezahrnoval setkání s vlastním otcem, o jehož existenci neměla ani tušení. Teď však stojí před branami nádherné vily v Itálii, do které ji odmítají pustit. Díky staré fotografii dokáže, že je opravdu dcerou italského herce Ernesta, a situace se změní. Otcův manažer Raphael, naprosto neodolatelný mladý muž s nepřístupným výrazem, se ji rozhodne nespustit z očí a doprovází ji na každém kroku. Kdoví o co téhle cizince s kouzelným úsměvem a nádherně vlnitými karamelovými vlasy vlastně jde. Dokážou romantické procházky a vychlazené drinky i přes počáteční rozpaky zažehnout mezi Liou a Raphem jiskru? Atmosféra je stále žhavější a není to jen kvůli horkému středomořskému slunci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

A Villa with a View , 2024

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vila v Itálii. Přihlašte se a napište ho.

Danago
včera 5 z 5

Jako všechny knihy z této série opět velmi příjemná oddechovka, která čtenáře zavede do Itálie.
Tentokrát je hlavní zápletka pozměněna. Hlavní hrdinka se nerozešla s přítelem, ale je zde proto, aby našla svého biologického otce o němž se dozvěděla tak trochu nedopatřením. Má pocit, že jí rodiče celý život lhali a potřebuje si uspořádat život. Její biologický otec je ovšem velmi slavný a bohatý, a proto se nabízí podezření , že je Lia zlatokopka, ať už je či není pravou ztracenou dcerou.
Samozřejmě všichni odhadneme, jak se zápletka bude vyvíjet, a asi proto je tak rádi čteme, nemusíme přemýšlet, můžeme se jen oddávat příběhu.
Slunečná Itálie, pláže, bazény, skvělé jídlo a pití. Atmosféra vysněné letní dovolené jako vymalovaná.
Lia je, ale i velmi nadaná výtvarnice a Itálie ji dodá další inspiraci.
Pro většinu z nás je to prostředí jako z pohádky a proto se začtěte a zasněte.
Knížka je pohlazením po duši.

Modrina
včera 5 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že stále stejná konstrukce, jen se změnou kulis, mě pokaždé vcucne. A ono jo! :) Ano, není to zrovna ze života, ale o to přece vůbec nejde. Příběh byl fajn, popisy jídla takové, že mi tekly sliny, navíc byl v knize moment, který pro mě je v tuto chvíli velmi osobní. A taky jsme se dozvěděli, kdo míří do Prahy. :) Už se těším!

mnohoknih
10.06.2024 4 z 5

Člověk si říká, kolikrát lze obměnit základní model jídlo, luxusní prostředí, muž samý sval a éterická žena. Zjevně mockrát a stále to funguje. Tentokrát se učíme dělat domácí těstoviny na pobřeží slunné Itálie. Ralp má tak ohromný pocit důležitosti, že se divím, že nad ním Lia nezlomila hned hůl. Možná to bude tím, že Lia se taky chová jako pěkná blbka a tudíž k sobě pasují. Naštěstí je v Itálii kam jít, co jíst a čím se kochat a tudíž to vypadá, že svět není úplně špatné místo. A když už to vypadá nadějně, tak na něj něco vyplave na povrch, pak na ní a pak je svět zase v pořádku. Četlo se to zase skvěle, popisy jídla byly opět famózní. Aspoň to tvrdí můj žaludek. Ale nejlepší byla jedna prťavá věta: Leo jede makat do pivovaru a hádejte kam.

všechny komentáře

Související novinky (4)

Žebříček nejprodávanějších knih (23. týden)

12.06.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (22. týden)

05.06.2024

Dotek zmaru, Ďábelské srdce a další knižní novinky (22. týden)

26.05.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Vila v Itálii v seznamech

ve Čtenářské výzvě17x