Pustiny přehled

Pustiny https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435685/pustinyzeo3jI-SCc-.jpg 5 1376 1376

PUSTINY vyprávějí o tom, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení. Susannah se učí střílet, Eddie se učí vyřezávat a pistolník… se učí, jaké to je, přicházet kousek po kousku o rozum.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

The Waste Lands , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pustiny. Přihlašte se a napište ho.

Lucuschka
20.05.2024 3 z 5

Dobrodružná cesta pokračuje...
Jde se dál a tempo knihy, a ani příběhu, nezpomaluje, ale naopak se rozprostírá a rozjíždí do dálky, a budoucího pokračování, až snad dorazí k cíli a nakonec i k Věži. Těším se na další díl.

Slezadav
04.03.2024 3 z 5

Celkově o něco zábavnější čtení, než Tři vyvolení, ale ne o moc. Celkem mě bavil začátek se Šardikem a Lud s Blainem. Co mě naopak drásalo byly sekvence v New Yorku s Jakem, které byly velmi roztahané, nezajímavé a drtivá většina postav měla čistě epizodní roli. Poslední část knihy v Ludu byla velmi akční jízda, která chuť trochu napravila, ale asi to přišlo až příliš pozdě.

martin9072
24.12.2023 5 z 5

Svět se pohnul. I ve své hlavě. Rolandovo Ka-Tet je na silně psychedelickém tripu. A na cokoliv narazí, to je šílené. Kromě tempa. To je pomalé pozvolné, odpovídající pěšímu postupu hrdinů knihy. Což nevadí. Naopak, King si dává záležet na opět velmi ponurých popisech. A mimochodem, Poklopec na sucháč je v angličtině Velcro Fly :) - najít tu písničku mi trvalo asi týden :)

Knižní novinky (8. týden)

16.02.2020

Kniha Pustiny v seznamech