Boj o Skandiju přehled

Boj o Skandiju
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383127/mid_boj-o-skandiju-h0Q-383127.jpg 5 1753 1753

Blíži sa jar a Will s Evanlyn môžu konečne ujsť zo Skandije. Evanlyn však unesú temudžajskí jazdci. Will sa vyberie za nimi, ale jeden chlapec má proti šiestim temudžajským bojovníkom len nepatrnú nádej – i keď je hraničiarskym učňom. V poslednej chvíli ho vystopujú Halt s Horácom a pomôžu mu Evanlyn zachrániť. Ale na radosť nie je čas. Šesť Temudžajcov tvorilo iba prieskumný oddiel veľkého vojska, ktoré sa chystá vpadnúť do Skandije. Štyria Araluenčania musia Skandijcov varovať.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

Oakleaf Bearers/The Battle for Skandia , 2006

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Boj o Skandiju. Přihlašte se a napište ho.

Ninawimm
10.06.2024 5 z 5

Další geniální díl od tohoto autora. Moc jsem se bavila. Postavy neměly snad ani čas si jít lehnout protože byla všude samá akce. Boj byl dobře popsaný takže mě bavilo sledovat vývoj. Přišlo mi velmi kreativní občas popsat boj tak jak ho vidí nepřátelé. Jako vždy měla kniha dobrou zápletku. Určitě doporučuji všem

LadyD
18.03.2024 4 z 5

Včera jsem po cestě do práce dočetla poslední stránky knihy a jsem moc spokojena. Oproti předchozí knize, to bylo velké zlepšení. Akce a napětí hned od začátku, příběh krásně ubíhal. Spousta vtipných hlášek, o které se postaral Erak, mi celý příběh zpříjemnilo a závěrečné kapitoly, to bylo něco. Moje nezměrná představivost mě přenesla přímo do středu dění a v mojí hlavě to bylo něco ve stylu Pána prstenů :D ... prostě pořádná akce :)
Určitě doporučuji, stejně jako předchozí díly...já už se chystám na díl pátý a doufám, že bude alespoň stejně dobrý jako tento.

items
11.03.2024 5 z 5

Opäť skvelé. Vpád hordy z východu...aké príznačné pre túto dobu...Musím povedať, že v aktuálnej situácií, kedy na Slovensku polovica ľudí verí hoaxom, bájkam o Sorosovi a legendám o dobrých slovanských bratoch, bol pre mňa tento čierno biely príbeh ako balzam na dušu.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (1)

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.

Kniha Boj o Skandiju v seznamech

v Přečtených2 956x