Doufat znovu přehled

Doufat znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454639/bmid_doufat-znovu-1pE-454639.jpeg 4 1122 1122

Začít znovu / Znova série

Everly Pennová nevěří na lásku. Celé roky musela přihlížet, jak její matka trpí otcovým násilnickým chováním a jak stále více ztrácí sebe samu. Zážitky z dětství ji natolik traumatizovaly, že se rozhodla nikdy nezamilovat. To se však změní, když potká Nolana Gatese. Nolan je okouzlující, inteligentní a sexy a je to jediný člověk, před nímž Everly může být sama sebou – bez masky, kterou nosí před ostatními. Ale Nolan je její vyučující. Je jedno, jak dobře si rozumí a jak moc ji dokáže rozesmát svým zvláštním humorem. Everly ví, že je pro ni absolutní tabu. A přesto je bezmocná proti pocitům, které v ní vyvolávají jeho slova. Noční rozhovory s ním jsou to jediné, co ji odvádí od temných myšlenek, které ji od dětství pronásledují a noc co noc jí nedovolují usnout. Jen jemu může říci, že vůbec neví, co chce od života, a že studuje jen proto, aby byla její matka šťastná. Čím více času ubíhá, tím intenzivnější spojení mezi nimi je a tím více si Everly přeje překročit neviditelnou hranici, která ji od Nolana odděluje. Ale netuší, že za Nolanovým optimistickým přístupem k životu a nakažlivým nadšením pro literaturu se skrývá jedno tajemství. A tohle tajemství může zničit jejich lásku ještě dříve než začala....... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Omega

Hope again , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doufat znovu. Přihlašte se a napište ho.

Majulle
05.04.2024 2 z 5

jak již už bylo zmíněno, kniha byla bohužel ze série nejslabší.. :/ ale i tak příjemný příběh

Zuzíček77
14.03.2024 5 z 5

(SPOILER) Kniha se četla dobře, ale přijde mi z této série zatím nejslabší. V toto díle máme Everly, dívku s traumatem, které ji nedá pokoj a jejího učitele Noaha. Je to klasická zakázaná láska, hlavně mezi učitelem a studentkou. Tento díl je napsaný hezky i přes to, že mi přijde nejslabší, tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla. Super je, že se nadále setkáváme se starou partou a víme jak pokračují jejich životy. Poslední díl přede mnou tak hurá ne něj.

Petra00
15.02.2024 4 z 5

Knihy od Mony Kasten jsou jednou z mála romantik, kterou si jednou za čas ráda přečtu. Tenhle díl byl zatím asi nejslabší ze série, ale i tak to bylo fajn a užila jsem si to. Velmi mě bavila linka o rodičích Everly. Knížka by mohla být klidně o 100 stran kratší. Další díl si určitě ráda přečtu, ale zase až po delší době, jelikož příběhy jsou si dost podobné.

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Jakmile bylo po půlnoci, měla jsem dojem, že konečně mohu být, kým chci. Pak už jsem nemusela před nikým nic předstírat. - Everly

Byla jsem jako zamrzlá, zajatá Nolanovým pohledem a mnohoslibnou temnotou, která v něm ležela. - Everly

Zajímalo mě, jestli ví, jaký chaos svými slovy vyvolal. - Everly

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Doufat znovu v seznamech

v Právě čtených17x