Doktor Proktor a veľká lúpež zlata přehled

Doktor Proktor a veľká lúpež zlata
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248756/bmid_doktor-proktor-a-velka-lupez-zlata-nnd-248756.jpg 4 250 250

Niekto vybielil Nórsky zlatý fond! Doktora Proktora, Buleho a Lisu zavedie pátranie až do Londýna. Ukradnuté zlato musia nájsť čo najrýchlejšie. Teda vlastne len jednu zlatú tehličku, keďže všetko zlato skončilo v zubných plombách Nórov milujúcich sladkosti. Výročná inšpekcia Nórskeho zlatého fondu sa nezadržateľne rýchlo blíži a ak sa zlato dovtedy nenájde, krajinu zachváti chaos a panika. Doktor Proktor musí s deťmi infiltrovať najobávanejší zločinecký gang sveta – na ktorého čele stojí diabolská dáma vzbudzujúca rešpekt a obavy –, naplánovať zhola nemožnú protilúpež a ešte k tomu sa aj zúčastniť finále futbalovej Premier League... a vyhrať.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Iron Libri

Doktor Proktor og det store gullrøveriet , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktor Proktor a veľká lúpež zlata. Přihlašte se a napište ho.

dájavídek
02.05.2024 5 z 5

Velmi vtipný, ale také velmi napínavý díl doktora Proktora.

Corso
13.03.2023 4 z 5

1. Jo Nesbo je pravdepodobne lepsi autor pribehov pre deti ako detektivkar. Ak to pise naozaj on. :)
2. David Novotny si to v audioknihe doslova uziva a posuva knihu na dalsi level. Kniha sa proste "da len tak nacitat", alebo sa s nou da spravit daco taketo. Takto to ma zniet, ked sa nacita kniha pre deti. A pre stare deti ako som ja. Plus hudobny doprovod proste parada.
Clovek by myslel ze napisat pribeh pre deti je jednoducha zalezitost. Lenze tych vtipnych napadov, ktore sa tu len tak mimochodom obcas mihnu, to musis mat proste talent. Cela seria je dokonala zabava pre decka. Kedysi som videl aj filmy, neviem, ci len dva boli natocene alebo uz aj viac? To bolo dost zufalstvo a ani by som ich nedoporucil. Radsej knihu. A este lepsie audioknihu.

Hakate
22.12.2022 5 z 5

Tento příběh Lizy, Bulíka a Doktora velké loupeže a finále fotbalové ligy se mi zatím líbil nejvíce :))

Knižní novinky (13. - 20. 10.)

12.10.2013

Kniha Doktor Proktor a veľká lúpež zlata v seznamech