Zachrání doktor Proktor Vánoce?

Víte, co potřebujete ke zničení Vánoc? Stačí k tomu jeden chamtivý obchodník, který k nim skoupí veškerá práva. A teď je nikdo nesmí slavit. Tedy pokud nejdřív neutratí slušnou sumičku v jeho obchodech. Líza, Bulík a doktor Proktor to tak nenechají. Před tím, než ale Vánoce zachrání, se musí vypořádat i s vánočním skřítkem, který nadělování dárků dávno pověsil na hřebík. Do Štědrého dne přitom zbývá jen pár dní a čas letí jako splašený…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354937/zachrani-doktor-proktor-vanoce-rxP-354937.jpg 4.295

Doktor Proktor / Príbehy doktora Proktora 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Kniha Zlín

Kan Doktor Proktor redde jula?, 2016

Kniha Zachrání doktor Proktor Vánoce?

Dixinka
31.01.2021

Moc se mi kniha líbile. Doktora Proktora jsem četla poprvé a mile překvapil.

tenctenar
03.01.2021

překvapilo!!!

Kluvo
24.10.2020

(+ SPOILER) Skor je uveritelny vianocny skriatok polskeho povodu nez to, co dokaze prezit Harry Hole pocas pripadu. Nesbo viac popustí uzdu svojej fantázii v detektívkach...

DádaDog
22.10.2020

ggg . .

pazizanka
20.05.2020

První knihy se mi líbily více. První půlka knihy mě moc nebavila, potom už to bylo fajn.

ČtenářOndra
23.01.2020

Četl jsem, ale odložil jsem to. Až po několika měsících jsem se začetl a líbilo.

Knihomolka506
22.12.2019

Knize jsem moc nerozuměla a neznala jsem hlavní postavy tak dobře, abych se začetla do předposledního dílu. Ale autor píše napínavé detektivky.

janamaluveckova
16.10.2019

Nemůžu si pomoct: autorovi došel dech, je to utahané, malý nápad rozředěný do velké kaše. Ledabylý překlad i redakce (množství překlepů v textu!) tomu taky nepřidají. Po skvělých předchozích svazcích zklamání.