Cyklus vlkodlaka přehled

Cyklus vlkodlaka
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521623/bmid_cyklus-vlkodlaka-653226bfec78a.jpg 4 355 355

První výkřik se ozval od zasněženého železničáře, který cítil, jak se mu tesáky zahryzly do krku. Další měsíc se ozval výkřik extatické agónie napadené ženy v její útulné ložnici. Nyní se scény neuvěřitelné hrůzy objevují pokaždé, když na odlehlé mainské městečko Tarker Mills zasvítí úplněk. Nikdo neví, kdo bude napaden příště. Jedno je však jisté. Když měsíc ztloustne, Tarker Mills zachvátí ochromující strach. Ve větru je totiž slyšet skučení, které připomíná lidská slova. A všude kolem nechává stopy netvor, jehož hlad nelze ukojit...... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Cycle of the Werewolf , 1983

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cyklus vlkodlaka. Přihlašte se a napište ho.

Čand@
09.07.2024 5 z 5

Krásne ilustrovaná malá perlička na náhrdelníku Kingových výtvorov. Graficky veľmi pekne spracované vydanie.

_wejunkaa_
06.07.2024 5 z 5

Rozhodně to bylo neobvyklé a rychlé čtení, knihu jsem přelouskala během pár hodin. Příběh je psaný spíše deníkovým stylem a nejedná se úplně o jednu dějovou linku, i přestože samotné části na sebe krásně navazují. Samotný konec se mi velmi líbil, nikde nebylo příliš mnoho omáčky a nějaký takový konec jsem si vlastně i představovala, nebo jsem po něm minimálně toužila. Tohle byla druhá kniha od Kinga a věřím, že si od něj mile ráda přečtu i další díla. Samotný styl psaní autora se mi velmi líbí. Co určitě stojí také za zmínku je, že vydání knihy co jsem měla má velmi hezké ilustrace. Nemám co vytknout, proto dávám knize plný počet hodnocení.

lucakuca
19.06.2024 3 z 5

Jak to tenkrát bylo, když se u nás objevil vlkodlak. Kalendář akcí, který zachycuje pohyb monstra po okolí. Jen místo sladkého překvapení je tenhle kalendář krapet krvavější :-).
Zajímavé postřehy psané deníkovou formou, co se odehrály v určitém měsíci, jednoho obyvatele městečka. A tím obyvatelem byl určitěěěě sám King nebo jeho táta nebo táta táty...

všechny komentáře

Související novinky (1)

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Cyklus vlkodlaka v seznamech

ve Čtenářské výzvě136x