Balónky oběšenců a další hororové příběhy přehled

Balónky oběšenců a další hororové příběhy
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414957/bmid_chveni-vQJ-414957.jpg 4 257 257

Tvůrce Ryb se vrací v parádním sborníku svých osobně vybraných nejlepších hororových povídek. Najdete tu létající hlavy, obludné modelky, díry v těle, duchy, temné uličky i obludy. Bizarní svět Džundžiho Ita je děsivý i fascinující! A pozor, ke každé z povídek patří i autorova předmluva, ve které vysvětluje tajemství jejího vzniku… a původní náčrtky a rozepsané nápady!... celý text

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Crew

Shiver: Selected Stories / 伊藤潤二自選傑作集 , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Balónky oběšenců a další hororové příběhy. Přihlašte se a napište ho.

lzap
07.07.2024 3 z 5

Výborný příběhy, nejnechutnější byl za mě "Tuk".

Radovan_R
19.06.2024 4 z 5

Pěkná kniha na dobrou noc, noční můry nezpůsobuje. Jen příběh Tuk je řádná slizárna, brrrr. Bratr se nalejvá olejem, olejem je všechno nasáklé, teče po zdech a kape ze stropu, no hrůza. Zajímavé je, že u japonského autora bych čekal, že hrdinové budou vypadat japonsky, ale kdepak, příběhy graficky vypadají, že se mohou odehrávat kdekoliv mimo Japonsko.
Určitě si půjčím něco dalšího od pana Itó, teda kromě Ryb - ty jsem jen prolistoval, ale na mě to vypadalo moc hnusně.

ariannpHm

Malíř=9,5/10
Dlouhý sen=9/10
Tuk=7/10
Modelka,prokletý záběr=8,5/10
(Zapomněl jsem na Velectění předkové=8,5/10)
Celkově asi 9/10

Knižní novinky (33. týden)

11.08.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Balónky oběšenců a další hororové příběhy v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech7x