Zuzkanka Zuzkanka komentáře u knih

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Tak tento díl jsem četla docela dlouho, protože to už bylo jen takové to zoufalé volání.. nicméně jsem přečetla, ale na jedničku to nemá...na dvojku taky ne.. a čtverku ani nezkoušejte, protože to je totální hrůza.. nebýt předtím ty dva (možná i tři) úžasné díly, tak by se to dalo, ale takto je to fakt hodně zoufalé.. došla jsem asi na stranu 70 a dál jsem nepokračovala.. jedna z mála knih, které jsem nedočetla.

04.01.2011 4 z 5

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Knížku jsem četla vzápětí po "jedničce". Sice to nebylo ono, ale to nic nemění na tom, že i přesto je plná napínavých zvratů a dobrodružství. Určitě doporučuju k přečtení..

04.01.2011 5 z 5

Nejlepší knížka, jakou jsem kdy četla. Knížky nikdy nečtu dvakrát, ale v tomto případě uažuju a druhém přečtení.. :)

04.01.2011 5 z 5

Posedlost Posedlost Peter James

Tuto knížku jsem přečetla opravdu jedním dechem na noční. :) Myslím, že je nejlepší z tvorby Petera Jamese. Četla jsem od něj snąd všechny kousky, ale Posedlost a Proroctví jsou dle mého nejlepší!

13.12.2010

Posel slunce Posel slunce Wilbur Smith

Tento kousek mě moc neoslnil. Hlavní postavy mě iritovaly, ať už v první nebo druhé části knihy. Druhá část byla asi záživnější, protože když už jsem se konečně dokopala knihu otevřít, tak děj odsýpal a dobře se děj četl. Ale dávalo mi zabrat se přemluvit do čtení. Jsem ráda, že to mám za sebou a že se můžu pustit do něčeho záživnějšího :D

11.09.2022 3 z 5

Piano Piano Jane Campion

Krásná knížka a příběh. Po dlouhé době jsem si uvědomila, jak moc toužím umět hrát na tento nástroj.. Je to takova rychlovka na jeden den, na můj vkus až moc velká rychlovka. Příběh by se dal zcela jiste trochu více rozvinout, nicméně takto je trochu jistota, že nic neprebyva a ze se dej zbytečně nevlece.. Ke konci jsem se jen modlila, aby to skončilo happy endem.. Do poslední stránky či věty to nebylo jisté ;) další knížka v pořadí bude nejspíš "Hra a klavir pro samouky" :)

23.02.2019 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

knizka se cetla velmi dobre, jen jsem nekdy mela pocit, jestli to spis neni literaura pro pubertaky.. V mych 25letech jsem si obcas pripadala, ze ctu romanek ve stylu Lenka Lanczova, ale jako oddechova literatura je to povedene dilo. Neni to nic narocneho a na zahnani chmur urcite doporucuju..

04.10.2011 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Podle zde uváděných komentářů jsem očekávala bombu, ale nějak mě to extra neoslovilo. Není to špatné, ale čekala jsem víc.. uvidíme, co přinese druhý díl..

03.02.2011 4 z 5

Advokát chudých Advokát chudých John Grisham

tato knížka mě tak trochu zklamala. Byla jsem u ní naštvaná a četla jsem ji proto, že většinou knihy nenechávám nedočtené. Ale děsně mě štval děj, protože s popisovanou situací nesouhlasím.

16.01.2011 3 z 5

Kletba svitků Kletba svitků Barbara Wood

Knížka se mi moc líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ponořila jsem se do děje a jako bych sama procházela popisovanou krajinou a dějem. Barbara Woodová mě touto knížkou dostala a od té doby je jednou z mých oblíbených spisovatelů.. :)

16.01.2011 5 z 5

Zelený skarabeus Zelený skarabeus Philipp Vandenberg

Knížka se mi moc líbila. Měla spád a napětí nechybělo na žádné stránce. :) Překvapivě překvapivé rozuzlení.

16.01.2011 5 z 5