Zuzkanka Zuzkanka komentáře u knih

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Knížku jsem četla na doporučení kolegyně a musím říct, že jsem z ní taková rozpolcená. Rudolf byl v podstatě člověk, který si dělal pouze svou práci a snažil se ji dělat, jak nejlépe uměl.. jediný háček byl v tom, že neměl svědomí... a navíc.... byl to přece rozkaz!
Jednoznačně doporučuju..

13.01.2011 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

no, knihu jsem si koupila jen kvůli tomu, že autor je DB. Asi jsem si měla přečíst, o čem je děj, protože opravdu nemám ráda Amíky, jak se neustále staví do pozice těch nej a tohto byla tato kniha plná. Dočetla jsem ji, ale vůbec se mi do toho nechtělo.. čekat, kdy se zase vynoří další skvost ameriky a nějakej další geniální Amík..

04.01.2011 3 z 5

Misery Misery Stephen King

Napínavé do posledního slova.. jednoznačně doporučuju :)

Gejša Gejša Arthur Golden

Knížka byla naprosto super. četla jsem ji asi před pěti lety a ještě teď si občas vzpomenu na situace z děje. Určitě doporučuji, ať už z důvodu pěkného čtení nebo poznání jiné kultury..
film se s knihou nedá absolutně srovnat.. obsahuje tak třetinu z obsahu.. přišlo mi, že byl takový hodně slepovaný..no prostě kniha je kniha..

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Ano, je to tak... opět jsem "prohloupila" a přečetla si romantiku.. Ani jsem nepočítala posmrkané kapesníky.. Kniha by se dala přečíst jedním dechem. Docela by mě zajímalo, jestli takový případ může nastat v dnešním světě.. myslím tím tu lásku až za hrob..
Film nemá smysl komentovat.. je to jen film.. navíc upravený ve "šťastný" hollywoodský happy end.

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Na romantické knížky opravdu nejsem, ale tuto jsem si přečetla proto, že se mi opravdu moc líbil film (nejen proto, že hlavní hrdinka je má oblíbená herka). Knížku jsem četla ve vlaku a v autobuse, což opravdu nedoporučuji, protože u ní tečou slzy a občas vybuchnete smíchy, tak jen aby si spolucestující neklepali na čelo.. ;)
Myslím, že víc slov není třeba..

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

knihu jsem nedočetla, protože mi to přišlo být už moc sci-fi.. prvních 70 stran jsem přemýšlela, jestli Wilbur na něčem nejede.. dál jsem nepřemýšlela a knihu odložila.. :/

04.01.2011

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Tak tento díl jsem četla docela dlouho, protože to už bylo jen takové to zoufalé volání.. nicméně jsem přečetla, ale na jedničku to nemá...na dvojku taky ne.. a čtverku ani nezkoušejte, protože to je totální hrůza.. nebýt předtím ty dva (možná i tři) úžasné díly, tak by se to dalo, ale takto je to fakt hodně zoufalé.. došla jsem asi na stranu 70 a dál jsem nepokračovala.. jedna z mála knih, které jsem nedočetla.

04.01.2011 4 z 5

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Knížku jsem četla vzápětí po "jedničce". Sice to nebylo ono, ale to nic nemění na tom, že i přesto je plná napínavých zvratů a dobrodružství. Určitě doporučuju k přečtení..

04.01.2011 5 z 5

Nejlepší knížka, jakou jsem kdy četla. Knížky nikdy nečtu dvakrát, ale v tomto případě uažuju a druhém přečtení.. :)

Posedlost Posedlost Peter James

Tuto knížku jsem přečetla opravdu jedním dechem na noční. :) Myslím, že je nejlepší z tvorby Petera Jamese. Četla jsem od něj snąd všechny kousky, ale Posedlost a Proroctví jsou dle mého nejlepší!

13.12.2010