zuzi509 zuzi509 komentáře u knih

Já ho prostě miluju! Já ho prostě miluju! Franziska Gehm

Hezká knížka sice byla zprvu trochu nudná a nešlo se do ní začíst, ale potom určitě výborná.

14.07.2016 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Skvělá a komická kniha. Popravdě se mi do ní vůbec nechtělo a říkala jsem si co to bude za blbost, ale kdybych si jí nepřečetla přišla bych o tak úžasné a oddechové počtení.
Výborně :D

14.07.2016 5 z 5

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Nádherné vyprávění z děctví Jacquelin Wilsonové. Krásná tvorba. Jsem opakovaně překvapena.
Miluju J.W. A opravdu moc mě překvapilo že jsem skoro ve všem stejná jak Jacky.

13.07.2016 5 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Krásná a šílená kniha. Moc jsem si malou Dixi oblíbila a krásnou Mary také. Chvílemi až neuvěřitelné zápletky. Úžasné dílo !!!!!!!!!!

13.07.2016 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Vtipná knížka, ale na mě až moc klučičí a jednoduchá. Líbí se mi Gregova máma. Jinak, moc mě ta kniha potěšila.

12.07.2016 2 z 5

Motýlí klub Motýlí klub Jacqueline Wilson

Tahle kniha mě vůbec neoslovila. Trochu jsem se na konci začetla, ale jinak mě to nijak nepotěšilo.
Hrozně mi vadí, že je Tina tak ubrečená skoro pořád brečela !!! Přišla mi hrozně umanutá. Myslela si, že jí na motýlí zahradu přiletí motýli první den a to je nemožné. Za to Selmin příběh byl o něco lepší a drsnější. Moc se mi líbil ten nápad na konci knihy.

12.07.2016 2 z 5

Hvězdička Hvězdička Jacqueline Wilson

Nejúžasnější knížka od mé oblíbené spisovatelky. Opravdu je to nejlepší kniha jakou jsem kdy četla. Jacqueline se tahle kniha velice povedla, s Elvírou jsem vše prožívala. Jak jí mistr bil chtělo se mi brečet bylo to tak smutné a přitom tak úžasné. Z vedlejších postav zbožňuji Marva. Je užasné že Elvíru chytil když padala z lidského sloupu. :)))))))))))))

12.07.2016 5 z 5