zuzca.h zuzca.h komentáře u knih

Kněžka Kněžka Michael Scott

Některá rozuzlení byla opravdu překvapující a musím říc, že závěr celé knižní serie se z mého pohledu nadmíru vyvedl :) Sice tam byly chvílema nudnější pasáže, ale zbytek knihy je vyvážil.

21.06.2016 4 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Líbilo se mi, že knížka byla psána formou dopisů, to jí myslím dodávalo na spádu.
Jen ten konec pořád nemůžu nějak zchroupat. Jak mám ráda otevřené konce tak tady jsem si opravdu přála šťastný a uzavřený konec...

21.06.2016 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Začátek dobrý prostředek se celekem táhl, ale ten konec jsem teda rozhodně nečekala. Proto dávám knížce s výborně propracovaným psychologickým konce 4 a ne 3 hvězdičky a všem co jí čtou radu: pokud budete mít touhu knihu zaklapnout a už dál nečíst nedělejte to. Rozuzlení celého příběhu stojí za to.

25.04.2016 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Vzhledem k tomu, že jsem nejdřív četla Než jsme tě poznala, tak mi trvalo celkem dlouho než jsem se do knížky začetla. A rozhodně ve mě nezanechala takovou stopu jako předchozí kníha. Knížka je i přes to psaná celkem čtivě :) a jsem ráda, že tentokrát to dopadlo dobře.

11.01.2016 3 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Taková hezká oddechová knížka. Vycházející z reálně žijících postav.

11.01.2016 4 z 5

Nostradamova proroctví Nostradamova proroctví Mario Reading

No příjde mi, že v poslední době se s knížkama na podobná témata roztrhl pytel. Takže asi tak...

02.04.2015 2 z 5

Einsteinova krev Einsteinova krev Philip Sington

Knížka byla zajímavá, místy se hůř četla ale celkově musím říc že byla Velmi dobrá, kdyby šlo dávat půl hvězdičky dala bych ji 3,5.
A musím říc že závěr mě opravdu překvapil.

02.04.2015 3 z 5

Záhadný úsměv Polyxeny z Lobkovic Záhadný úsměv Polyxeny z Lobkovic Vladimír Přibský (p)

Celkem zajímavé a poutavé čtení. Jen mě občas zarážel jazyk kterým se vyjadřovala šlechta.

02.04.2015 3 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Po přečtení recenzí jsem se na knížku celkem těšila. Pak jsem jí začala číst a četla jsme jí celkem dlouho, protože jsem jí neustále odkládala a stále se kní vracela s tím, že teĎ už určitě začne být více čtivá, ale nebyla. Občas se sice vyskytly vtipné pasáže, u kterých jsem se opravdu řechtala, ale bohužel převažovaly tz nudné pasáže. Podle mě knížka celkově nic moc a to i přes to, že ten nápad je super.

02.04.2015 2 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Knihu jsem četla až po tom co jsem viděla film a bohužel musím říc, že tady vyjímka potvrzuje pravidlo. Film je mnohem mnohem lepší než kniha. Pro mě byla kniha napsaná né přiliš poutavě a v určitých chvílích moc zdlouhavě. Musím se přiznat, že jsem se do čtení víceméně nutila. Nicméně pointa tohoto příběhu je úžasná a ukazuje jak jsou v podstatě osudy všech lidí propojeny napříč časem. Kdyby byla kniha napsaná pro mě víc čtivou formou hodnotila bych jí mnohem lépe.

21.02.2013 2 z 5