Zlatinka.Emilly Zlatinka.Emilly komentáře u knih

Nový začátek Nový začátek B. J. James

Knížka se mi nelíbila, včera jsem dočetla a dnes už ani nevím o čem příběh byl.

11.01.2024 2 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Zajímavý příběh z pera muže, který jako desetiletý chlapec prožil tento příběh na vlastní kůži.

06.01.2024 4 z 5

Princezna Zrcadlenka a dvě oslavy naráz Princezna Zrcadlenka a dvě oslavy naráz Julia Donaldson

Krásné příběhy. během týdne dvakrát přečteno. Myslím, že začnu shánět pro svoji vnučku i další knihy od Julie Donaldson.

04.01.2024 5 z 5

Princezna Zrcadlenka Princezna Zrcadlenka Julia Donaldson

Moc pěkné příběhy pro holčičky. Naší Rebi se to tak líbí, že chce knížky číst stále dokola, zatím máme dvě, ale už se chystám pořídit i tu modrou. Ač druhačka, nechce číst sama, ale ráda poslouchá.

04.01.2024 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Začátek táhlý. Pro mě se děj začal rozvíjet až od dvousté stránky. Konec byl zajímavý, jen mi bylo líto Sama.

04.01.2024 3 z 5

Jak milují dvojčata Jak milují dvojčata Patricia Bury Salier

Pěkný, čtivý, trochu bláznivý ....

13.12.2023 4 z 5

Učitel lásky Učitel lásky Judith McWilliams

Trochu naivní příběh, ale jo...líbil se mi.

12.12.2023 3 z 5

Hořké vzpomínky Hořké vzpomínky Margaret Mayo

Tyhle knihy se dají číst jen jednou, a to na dovolené. Tahle strašně přeslazená a slepici tady ze sebe udělal především Alejandro.

04.12.2023 3 z 5

Invaze Invaze Luke Rhinehart (p)

Myslím, že jsem ani nedočetla. to se prostě nedalo. Fakt to někoho bavilo??

03.12.2023

Bláhové srdce Bláhové srdce Laura Martin

Divné, že k identifikaci stačí střapec černé vlny.... Dobré do vlaku, na dovolenou, k vodě...kdy čtenář/ka nemusí přemýšlet a nechá se vtáhnout do děje romantiky.

03.12.2023 3 z 5

Dáma z ostrova Dáma z ostrova Jennifer Greene

Moc pěkný příběh.

01.12.2023 5 z 5

Vlčí romance Vlčí romance Jennifer Greene

Moc pěkný příběh.

01.12.2023 5 z 5

To nejsladší, co znám To nejsladší, co znám Joan Hohl

Pokaženo přemírou erotiky. Kniha nic moc.

27.11.2023 2 z 5

Druhá šance Druhá šance Pamela Macaluso

Pěkné čtení, pro dlouhé zimní večery tak akorát.

26.11.2023 4 z 5

Správný pár Správný pár Merline Lovelace

Taková limonáda, ale hezky sečetla a člověk se alespoň odreaguje od reality.

26.11.2023 4 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Kniha byla od první stránky čtivá, ale ten konec se nepovedl. Spisovatelka vyřešila příběh snem, takže se čtenář nedozví, co se tehdy doopravdy stalo.

13.11.2023 4 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Ze začátku se mi kniha líbila, později už takové neslané nemastné a ten konec, ten tedy dal korunu celému příběhu. Sestry byly šáhnuté, každá trochu jiným způsobem, policie laxní, Lucas mrtvej živej, prostě příběh bez ladu a skladu.

11.11.2023 2 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Když s odstupem cca 14ti dní zapisuji komentář, už si vůbec nemohu vzpomenout o čem kniha byla. Po té, co čtu komentáře čtenářů, tak se mi malinko vybavuje děj, ale jak říkám, kniha mě nezaujala a tak další díla od spisovatelky vyhledávat nebudu.

23.10.2023 3 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Kniha se mi zdála dost rozvláčněná, já osobně bych ubrala na stránkách. Konec byl zajímavý, možná i předvídatelný.

22.10.2023 3 z 5

Až moc blízko Až moc blízko Eleanor Moran

Přečetla jsem 50 stránek a po přečtení recenzí už nemám chuť pokračovat. Možná si ji později doposlechnu jako audio.

20.10.2023 1 z 5