zimka.r zimka.r komentáře u knih

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Ale jo, nakonec se mi to i líbilo...druhá čtvrtina taková o ničem, ale pak se to celkem rozjelo...připomnělo mi to knížky, které jsem četla ještě na základní škole....takže taková pro mě vzpomínková, ale podruhé už ne.

22.10.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opět jsem knížku přečetla pomalu na jeden zátah.....už jsem většinu postav znala z předchozích dílů a byly to příjemné návraty. Už teď se těším až mi v pondělí dorazí do rukou nová knížka spisovatelky. Mám zatím všechny a nikdy mě žádná nezklamala, ba naopak, vždy jsem nadšená a čtu jedním dechem.

17.10.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Opět rychlé super čtení! Fakt super! Bavím se a už čtu další díl :) Jediné co mi vadilo bylo jméno Jo! :)

11.10.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Super knížka! Fakt mě nadchla! Až na letišti jsem byla schopná domyslet jak to dopadne....což se u mnoha knih nestává! Už teď se těším jak otevřu další! :)

03.10.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Už se mi strašně dlouho nestalo, abych u knížky nepotřebovala záložku :) přečteno od první stránky k poslední naráz

17.08.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Pohádka, která končí tak, že si člověk už ani nevzpomene, že to začínalo úúúúplně jinak :) Ale jo, mě se to jako seriál na pokračování líbilo :)

15.01.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Je to čtivé :) taková pohádka :)

31.07.2013 5 z 5