zdenaR zdenaR komentáře u knih

Milenec Milenec Avraham B. Jehošua

Skvěle napsaná kniha. Člověk se musí začíst, ale potom jsem se nemohla odtrhnout. Malé množství postav, velmi zajímavý příběh a neobvyklé prostředí na pozadí historických událostí. Doporučuji všem, kteří se zajímají o Izrael :-))))))

Pražský kabalista Pražský kabalista Marek Halter

Kniha mne nadchla, doporučuji všem, koho zajímá historie, judaismus i legendy :-)))

12.06.2017 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Četla jsem ji kdysi v mládí (dávno tomu) a moc se mi líbila. I po letech se mi zdá skvělá a čtivá. Ještě si zopakuji její volné pokračování: Noc Trifidů (Clark Simon). Obě jsou také dobře zpracované jako audio knihy.

Deníky tesané do kamene Deníky tesané do kamene Carol Shields

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy - mile mě překvapila - doporučuji.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu jsem si vybrala na základě doporučení ze čtenářské výzvy. Čte se dobře (je třeba si ale zvyknout "na skoky v čase" a různé dějové linie), bavila mě. Je to oddechovka. Vzhledem k ohlasům (i dlouhému čekání na rezervaci v knihovně) jsem ale od ní čekala více :-(((

12.06.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Příjemná oddechová kniha, dobrá autorka,doporučuji i její další knihy (Manželovo tajemství, Na co Alice zapomněla)

21.04.2017 4 z 5

Morová rána Morová rána Betty MacDonald

Super kniha, všechny její knížky jsou skvělé čtení. Betty je moje nejoblíbenější autorka, jen neměla tak brzy zemřít :-((((((((((((

20.04.2017 5 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Autorku jsem objevila díky čtenářské výzvě, její knihy se mi líbí, Manželky jsou velmi příjemné čtení, doporučuji :-)))))))))

20.04.2017 4 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Opět bezva čtení. Magda Váňová nezklame :-)))) Mám všechny její knihy a těším se na každou další.

21.03.2017 5 z 5

Moc hezky se čte, určitě si přečtu i předchozí díl.

21.03.2017 4 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Oddychovka - novodobá červená knihovna. Ale čte se dobře :-))

20.02.2017 3 z 5