zahustelova zahustelova komentáře u knih

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

"Kdo z nas si dovede predstavit miru hanby, jez uderi na nas a nase deti, az nam spadnou klapky z oci a ty straslive zlociny, ktere nekonecne presahuji cokoliv, co kdy lidstvo spachalo, budou vytazeny na denni svetlo?"

30.08.2019 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

"Zena je ticha jen tehdy, kdyz je mrtva," aneb psychologicky thriller presne podle meho gusta!

29.07.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

"Kazdy mame ve svem nitru nejakou priseru, kazdy mame ve svem nitru i nekoho svateho. Otazkou je, ktereho z nich zivime vic a ktery toho druheho premuze."

19.07.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

"Myslim, ze to byl Einstein, kdo rekl: Pokud fakta neodpovidaji teorii, zmente fakta."

08.09.2019 5 z 5

"Kdyz jsem pak nekolikrat videl film o zkaze Titaniku, naprosto presne mi to pripominalo vse, co jsem kdysi videl sam. Mel jsem to primo pred ocima, sam jsem to v prvnich cernobylskych dnech prozival... Tam taky bylo vsechno jako na Titaniku a lide se chovali naprosto stejne. Hlavne ta jejich psychologie byla stejna. Poznaval jsem to, a dokonce srovnaval - trup lodi je prorazeny, podpalubi zaplavuje obrovska spousta vody a prevraci sudy i bedny. Plazi se dal a dal a z cest hrave odklizi vsechny prekazky... Na horni palube ale zari svetla, hraje hudba a serviruje se sampanske. Pokracuji rodinne spory a rodi se nove lasky. Jenze voda stoupa dal, po schodech vys a vys, do kajut..."

28.07.2019

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Ayobami Adebayo

"Zena muze byt spatnou manzelkou, ale nemuze byt spatnou matkou."

19.08.2019