zahustelova zahustelova komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

"Myslim, ze to byl Einstein, kdo rekl: Pokud fakta neodpovidaji teorii, zmente fakta."

08.09.2019 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

"Kdo z nas si dovede predstavit miru hanby, jez uderi na nas a nase deti, az nam spadnou klapky z oci a ty straslive zlociny, ktere nekonecne presahuji cokoliv, co kdy lidstvo spachalo, budou vytazeny na denni svetlo?"

30.08.2019 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Ayobami Adebayo

"Zena muze byt spatnou manzelkou, ale nemuze byt spatnou matkou."

19.08.2019

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

"Zena je ticha jen tehdy, kdyz je mrtva," aneb psychologicky thriller presne podle meho gusta!

29.07.2019 5 z 5

"Kdyz jsem pak nekolikrat videl film o zkaze Titaniku, naprosto presne mi to pripominalo vse, co jsem kdysi videl sam. Mel jsem to primo pred ocima, sam jsem to v prvnich cernobylskych dnech prozival... Tam taky bylo vsechno jako na Titaniku a lide se chovali naprosto stejne. Hlavne ta jejich psychologie byla stejna. Poznaval jsem to, a dokonce srovnaval - trup lodi je prorazeny, podpalubi zaplavuje obrovska spousta vody a prevraci sudy i bedny. Plazi se dal a dal a z cest hrave odklizi vsechny prekazky... Na horni palube ale zari svetla, hraje hudba a serviruje se sampanske. Pokracuji rodinne spory a rodi se nove lasky. Jenze voda stoupa dal, po schodech vys a vys, do kajut..."

28.07.2019

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

"Kazdy mame ve svem nitru nejakou priseru, kazdy mame ve svem nitru i nekoho svateho. Otazkou je, ktereho z nich zivime vic a ktery toho druheho premuze."

19.07.2019 5 z 5