Ypeta Ypeta komentáře u knih

Alžběta, můj kluk a pes Pac Alžběta, můj kluk a pes Pac Hana Vrbová-Piskáčková

Naprosto úžasná knížka pro děti. Opravdu doporučuji. Spousta geniálních nápadů, Alžběta putující telefonem, pohádkové a dobrodružné příhody, které budou bavit nejen děti, ale i dospělé. Je to úžasná knížka na čtení před usnutím.

12.02.2013 5 z 5

Pohádky z iglú Pohádky z iglú Jan Suchl

Ideální knížka na zimu :-) Rozhodně budete mít důvod po nocích surfovat na internetu a rozšíříte si obzory vy i Vaše děti!

Naše sousedka čarodějnice Naše sousedka čarodějnice Zuzana Pospíšilová

Je to skvělá knížka plná vtipných ilustrací. Detektivní pátrání, které rozjedou děti, aby zjistili jestli sousedka domovnice je opravdu čarodějnice má spoustu zápletek a milých okamžiků a hlavně dobrý konec. Hlavní hrdina je sice kluk, ale v partě je i holka, takže se v tom najdou úplně všechny děti. Rozhodně doporučuji k přečtení, neztratí se v knihovničce kluků ani holek. Syn začal litovat, že nebydlíme v paneláku :-)

Kočkopes Kvído Kočkopes Kvído Miloš Kratochvíl

Bezvadná knížka jak na předčítání malým dětem, tak na samostatné čtení. Krátké kapitolky neodradí malé čtenáře a vtipný příběh nabízí plno poučení, což ocení i rodiče. Krásné ilustrace ideálně doplňují příběh a skvěle k němu pasují. Mohu jen doporučit

Verunka a kokosový dědek Verunka a kokosový dědek Pavel Šrut

Jediný nedostatek této knihy je v tom, že není k sehnání. Jinak je báječná, úžasný nápad, skvělé výtvarné zpracovaná

08.11.2012 5 z 5

Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Miloš Kratochvíl

Báječný svět dvou strašidelných brášků zaujme nejen svými příběhy, ale i nádhernými ilustracemi Markéty Vydrové. Knížku jsme přečetli jedním dechem a myslím, že udělá radost každému dítku. Příběhy a dobrodružství malé děti doslova pohltí. Mohu jen a jen doporučit

Modrý Poťouch Modrý Poťouch Miloš Kratochvíl

Další z báječných knížek dvojice Miloš Kratochvíla a Markéta Vydrová. Doporučuji pro předčítání dětem, svoje si tam najdou děti i dospělí. Kromě poťoucha je tam řada "potvůrek" které reprezentují nehezké lidské vlastnosti a chování a jsou krásně výtvarně ztvárněné. Děti podle mě potvůrky zaujmou a knížku můžete doplnit Poťouším pexesem, na které jsem teď také narazila. Pro dospělé knížka poskytne snad inspiraci pro běžný život a pomůže jim uvědomit si, kam se poděly lidské hodnoty...

08.11.2012 5 z 5

Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my Miloš Kratochvíl

Knížka je vtipná, zaujala mého syna už loni (4 roky) a letos se na ni chystáme co nevidět zase, abychom si zpříjemnili čekání na Ježíška. Jsou tam milé a dojemné momenty jako Ota schovaný v krmelci. Doporučuji pro děti i dospělé, výborný relax a krásné ilustrace Markéty Vydrové budou děti při čtení milovat.