Verunka a kokosový dědek

Hubertovi jsou taková docela obyčejná rodina. Maminka je nervózní z tetičky Uršuly, která vlastně tetička není. Tatínek nemá rád záhady, ale doma se pořád nějaké dějí. Babička Agáta nemá ráda morčata, ale stýská se jí po její první lásce. Šestiletá Verunka má kamaráda Lukáška a nic jí neschází ... kromě dědečka. A věřte nevěřte o Štědrém dnu dostane balík až z Haiti a v něm nejzábavnější a nejdivnější dědeček na světě. Ilustrace: Galina Miklínová....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/11424/verunka-a-kokosovy-dedek-11424.jpg 4.313
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Brio

chaluparka2014
15.03.2016

Nejmilovanější kniha mé dcery.

bibi.r
17.03.2014

Příběh o Verunce mě neoslovil. Bylo to takové hodně zmatené, nic nemělo vlastně pořádný konec a ani jsem to nedočetla.

tyzik.cejka
16.06.2013

sice mě Lichožrout bavil víc ale přesto si to dvě hvězdy zaslouží

aalexiis
10.05.2013

krásná knížka, vtipná, milá, hlavni postava má stejné jméno jako já, takže má mé sympatie. ilustrace jsou úžasné a vždycky mi vykouzlí úsměv

Ypeta
08.11.2012

Jediný nedostatek této knihy je v tom, že není k sehnání. Jinak je báječná, úžasný nápad, skvělé výtvarné zpracovaná

Nikoleta987
26.11.2011

je to fakt dobra kniha a je skoro o me!♥

raduza777
05.12.2010

Moc pěkné čtení pro zhruba šestileté děti, spousta nečekaných zvratů, úsporný text - nechává prostor pro vlastní představivost, nápaditá zápletka a její rozuzlení, hodí se skvěle k Vánocům :)
Jediné, co nám trochu vadilo při souvislém čtení, byly názvy pidi-kapitol (366 příběhů), ale to je drobnost. Ilustrace nádherné - paní malířka Miklínová opět nezklamala :))) Moc by se mi líbil Večerníček nebo si dokážu představit i film, některé příhody jsou k tomu jako dělané - např. výstup kokosového dědka v Národním divadle ;)