Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Hráči se smrtí Hráči se smrtí Simon Scarrow

Kniha se čte velmi dobře,ma to spád. Jen od poloviny byla trochu předvídatelná. Nicméně za přečtení stojí. Omezení kybernetiky by asi nebolo moc od věci

25.07.2019 4 z 5

Bourneův mýtus Bourneův mýtus Robert Ludlum

Bála jsem se,že to bude podobné filmu. Není je to o dost propracovanější a zajímavější.

12.07.2019 5 z 5

Spojka, dvojka, plyn Spojka, dvojka, plyn Dorthe Nors

Knizku jsem zahledla v doporucenych knizkach v knihovne. Precetla jsem ji je to par stranek. Ocekavala jsem humor, ale ten tam urcite nebyl. Pocity jsou hodne rozporuplne:-(

18.06.2019 2 z 5

Bourneova totožnost Bourneova totožnost Robert Ludlum

Film patri mezi me nejoblibenejsi. Bala jsem se, ze se u kniky budu nudit. Nic takoveho neprislo. S filmem to ma spolecne jen tema a par jmen. Role Marie je v knize uplne jina. Takze klidne se dejte do cteni, jsou tu ruzna prekvapeni.

10.05.2019 4 z 5

Posedlost Posedlost Neil Cross

Velmi dobre napsane. Na to kolik tam bylo nasili, bych si dovedla predstavit konec drsnejsi:-). K prectenu mihi jen doporucit

28.04.2019 4 z 5

Jak se loví havrani Jak se loví havrani Pavel Cingl

Ze zacatku je to jedna velka parba....Krasna vzpominka na mladi????. Ovsem konec je drsna realita. Cetlo se to krasne. Doporucuji.

23.04.2019 5 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Tak nevim cetlo se to krasne. Ale agent, co se umi myslenkymi prenest do jineho mista a casu.... To uz bylo moc????

14.04.2019 3 z 5

Skořicová pleť Skořicová pleť John D. MacDonald

Zajimave uvahy, ale konec jakoby psal nekdo jiny je proste divny.

05.03.2019 3 z 5

# Smrt všem prasatům # Smrt všem prasatům Tony Parsons

Vyborne, cte se to samo. Za mne plny pocet hvezicek

23.01.2019 5 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Velmi ctive, do poloviny jsem byla napnuta co z toho bude. Konec mi prijde hodne pritazeny za vlasy. Tohle nebude muj oblibeny autor.

25.11.2018 2 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Tema obchodu s bilym masem, ovsem
vypravene z jineho pohledu.

21.10.2018 3 z 5