bookworm_plants bookworm_plants komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Úžasná knížka, opět jsem si ji užila až do úplného konce.
Nejvíc se mi líbily pocity prince Maxona, byl to takový stydlín ze začátku a nezkušený, ale svým způsobem neodolatelný. Pak strážce Aspena, takového romantika a u Marlee se mi líbila i minulost s Carterem. Za pouhé líbání je potrestat jako vážně? Aspoň, že byl Maxon oproti svému otci milý a pomohl jim.
A to s tím miminkem Americy o bože to bylo takové dojemné, jak na ni Maxon neveřícně hleděl. Prostě to bylo dokonalé... 5* i za obal a nádherné kresby před každou postavou. :-)

13.10.2016 5 z 5

Letní vzplanutí Letní vzplanutí Petra Martišková

Pěkná romantická knížka, líbila se mi.
Taková oddychovka z knihovny, prvně jsem jí moc nadějí nedávala ale, pak mě mile překvapila :)

05.10.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tenhle díl se mi líbil asi stejně jako ty předchozí. Jen mi chvíli trvalo než jsem si zvykla na "pohled" Eadlyn a jejích postojů. Ameriku jsem měla o něco raději jako hlavní hrdinku.
Někdy se vážně chovala jako malé rozmazlené dítě, jindy byla zase v pohodě.
Jinak kluci jako kandidáti se mi zamlouvají Kile a Eikko ( i Henry by nebyl špatný kdyby nemluvil finsky :D). Ale Erik je takový jiný, něžný. Kdežto Kilea zná už od mala a tak mi to připadá takové zvláštní, aby byli hned ti dva spolu.
Jen jsem zvědavá jak to dopadne, ten konec... Ach jo, chudák America snad to zvládne. :/
Každopádně se těším na další díl až vyjde. :)
A jako vždy úžasná obálka :) 5*

03.10.2016 5 z 5

Zářijová světla Zářijová světla Carlos Ruiz Zafón

Moje první knížka od tohoto autora. Jako první mě zaujala tajemná anotace a já takové knížky ráda. Pak i obal, tak jsem si řekla proč to nezkusit. Vážně se četla dobře.
Takže jsem byla nadšená i napjatá jak to dopadne. Takový konec jsem vážně neočekávala...
Ty temné hračky, ono sídlo Crevenmoore a celkově hračkář byl takový tajemný muž.
Jinak krásně popsané prostředí i postavy.

01.10.2016 5 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Krásně napsaná a romantická kniha. I když za tamnější doby to nebylo úplně růžové (název to jednoduše vystihuje), tak mě knížka chytla za srdce. :-)
Konečně nějaká knížka z povinné četby, která se mi líbila kromě knížek Boženy Němcové.

Kámošky Kámošky Jana Smetanová

Moc hezká knížka.
Taková krátká mi připadala, hned jsem se do ní začetla a nejednou konec.
Samo o sobě bylo dobře udělané, co jistá dívka prožívá a jak se cítí.
Takže 5*

První První Kiera Cass

Opět pěkně zpracovaný díl s trochou napětí ke konci a smutku.
Konečně ten milostný trojúhelník skončil! Už mě tam vážně štval a konečně se vyjasnilo kdo chce koho, u závěru jsem měla slzy pomalu na krajíčku. Dokonce mi bylo líto i Celesty, kterou jsem si i oblíbila. Ještě, že tam byli seveřané, jinak fakt nevím jak by to dopadlo bez jejich pomoci (určitě špatně).
Jinak krásná obálka i celé prostředí v knize. Miluju Maxona ! :D

Elita Elita Kiera Cass

Tenhle díl se mi taky hodně líbil. Nicméně mě tam štval milostný trojúhelník a nerozhodnost Americy, kterého si vybrat. Já na jejím místě bych volila Maxona, ten je sice princ ale, stojí za to...
Jinak knížka je pěkně napsaná, miluju prostředí šatů, nádherných šperků a celkově paláce.
Nejprve jsem knížce chtěla dát 4* ale za nádherný obal dostane 5* :-).

25.09.2016 5 z 5

Anna a tři králové Anna a tři králové Radka Zadinová

Odpočinkové romantické čtení, dobře se četla. Jen mi bylo líto Adama nemusel zemřít přirostl mi k srdci jako jeden ze všech kluků (pardon za spoiler). :)

17.09.2016 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Úžasná letní knížka, která vás vtáhne do děje a nepustí. Takže jsem se do čtení nemusela nutit jako u Léta na druhý pokus.
Velmi sympatičtí hrdinové a skvělé obohacení knížky playlisty a fotkami.
Kniha se mi hodně líbila a proto si ode mně zaslouží 5 hvězdiček.

30.08.2016 5 z 5