Verunka045 Verunka045 komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Opět jsem spokojená. Napínavé od začátku do konce. V hlavě mi běželo milion myšlenek, jak to vlastně bude. Proč nebyla matka raději ticho? Knížka nešla odložit. Za mě, nejlepší díl od autorky.

28.12.2020 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Jsem ráda, že nemám dvojčata:) Sympatická hlavní postava i detektivka. Zklamalo mě, že některé pasáže, byli zbytečně dlouhé a v podstatě o ničem. Čekala jsem větší rozuzlení konce i hlavních postav. Bylo to napínavé ale to je vše. Čekala jsem víc.

27.12.2020 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Takový střední průměr. Jsem ráda, že jsem knížku četla dříve než jsem viděla film protože fantazie mohla pracovat ale film už se mi nelíbil a kdyby to mělo být obráceně asi bych neměla chuť knížku ani číst. Knížka, která nenadchne ani neurazí.

23.01.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Opět Shari Lapena nezklamala. Knížka, která pohltí i když jak se píše v několika komentářích, celkem brzy jsem měla jasno kdo je vlastně Karen zač. Každý má své tajemství a v knížce jej bylo skvěle popsáno. Konec byl povedený.

22.01.2020 5 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Knížka, kterou jsem odložila po cca 80. stránkách. Stále jsem čekala, že se rozjede ale bohužel.

22.01.2020

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížku jsem přečetla za dva večery. Sama jsem maminka malinké holčičky a prožívala jsem každý detail. Žádné zdlouhavé předmluvy, děj se rozjede téměř okamžitě a konec je perfektní! Udělal mi radost :-)

20.12.2019 5 z 5