vercatko20 vercatko20 komentáře u knih

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Totální zbytečná slátanina.
Seriál je skvělej! Tohle je odpad.

20.03.2022 odpad!

Kdybych tě nepotkal Kdybych tě nepotkal Viktorie Besó

To bylo hrozně zvláštní.
Jediné, co se mi líbilo, byly kapitoly z pohledu Richarda. Kdežto kapitoly z pohledu Beáty na mě byly moc.. samé ezo a vesmír a energie.. ne, na tyhle věci já prostě nejsem.
Víc než jednu hvězdu prostě dát nemůžu. A ta je jen za kapitoly s Richardem.
Jinak to byly, ezo-maniaci mi prominou, hrozný bláboly..!

12.03.2022 1 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Zbytečné, trapné.
Úplně mě to otrávilo.
Žádná povídka nedávala smysl a ta rádoby divadelní hra na konci? Tak to vůbec..
U téhle obludnosti jsem fakt trpěla.

25.02.2022 odpad!

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Nemůžu si pomoct, ale opravdu je to kolosální blbost. Děj nedává smysl. Autorka nedokáže ani pořádně vysvětlit, CO se tam vlastně děje. Všechno je tam hrozně zmatené. Dialogy jak z hodně nepovedené parodie.
Za mě velký špatný.
A díky bohu seriál je zcela jiný. Díky bohu za to!

16.02.2022 1 z 5

Osudný okamžik Osudný okamžik Rebecca Thornton

Dobře, tak si to shrňme.
Na začátku se stane to, že syn jedné z hlavních postav spadne z nějakého sloupu a zlomí si krční obratle.
Jeho matka byla v tu chvíli kdovíkde a spoléhala na svou kamarádku, že na něj dohlédne. Ta na něj jaksi nedohlédla, ač viděla, kam kluk leze, a kamarádce lže, že o tom neměla ani páru.
No a když spadne, řeší to posléze celé město a neřeší se tam už nic jiného. Opravdu. Na cca 400 stránkách se řeší jen sebevýčitky kamarádky.
Hrůza a děs.
Všechny postavy jsou na facku - lžou, vymýšlí si, podezřívají se, pomlouvají a přitom všem si hrají na kamarádky.
A jsou všichni hrozně divní.

Škoda papíru, nechápu, jaké vydavatelství si autorku vzalo pod křídla a proč. Tohle je totální slátanina.

Jednu hvězdu jen za dopisy na konci, které aspoň nějaké věci objasnily.

05.01.2022 1 z 5

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

A tohle bylo co?!
Američanka, co zcela náhodou v Římě potká relativně slavného fotbalistu, během hodiny se do sebe zamilují, ještě ten den si ji do kuchyně pozve zcela cizí italská profi kuchařka a na závěr v nějaké pekárně potká papeže (ano, opravdu papeže!), který si jde zcela náhodou nakoupit sladkosti jen tak a dokonce s naší Američankou i promluví?!
Woow :DD
Nic horšího a víc pitomýho jsem snad nikdy nečetla.

24.12.2021 odpad!

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Nevím co k tomu dodat. Celá kniha je napsaná jak z Wattpadu, dialogy jsou nesmyslné, a pokud jste viděli seriál, tohle je úplně jiný. Jiná jména, jiné charaktery postav, všechno prostě špatně. Mám doma celou sérii, tak ji se sebezapřením přelouskám, ale jsem vděčná scénáristům seriálu, že se od knihy z 98 % odklonili!
Díl od dílu horší a horší!!

21.12.2021 odpad!

Všechno je možné Všechno je možné Elizabeth Strout

Asi nejsem cílový čtenář, ale tohle mě nebavilo.
Povídky, až na jednu jedinou, byly zvláštní a pro mě nečtivé.

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Haha, opět stejná “kvalitka” jako první díl :DD
Madison se nikam neposunula, je stále stejně tupá. Bishop je pořád stejný kre*én a příběh je taky pořád stejně hrozný :D
Jediné, za co dávám jednu hvězdu je to, že na konci se přece jen dozvídáme něco více o Klubu Králů a má to potenciál, že by třetí díl mohl prozradit více.
Ale jinak.. je to odpadová literatura, ale z nějakého záhadného důvodu mě to nutí, a snad i baví?!, číst :D

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Díl od dílu horší a horší!!

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Hloupá hlavní hrdinka postrádající jakoukoliv sebeúctu se stejně hloupými kamarádkami.
O “králích” se radši nezmiňuji..
Odpad!

21.12.2021 odpad!

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Absolutně ne.
Bella i Edward pořád cintají až nereálné blbosti, je to zdlouhavé a patetické.
Jednu hvězdu jen za pasáž, kdy James loví Bellu.