Verča91 Verča91 komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tento díl pro mě byl maličko slabší než ostatní díly Harryho Pottera, ale i tak se kniha četla velmi dobře

26.09.2016 5 z 5

Tenhle díl patří mezi mé oblíbené díly a Harry se poprvé dozvídá něco více o smrti svých rodičů

26.09.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Harry Potter se dostává do těžké situace, kdy se musí postarat o své přežití a na začátku ztrácí i svého nejlepšího přítele Rona, nakonec Harry vše zvládne a vše dopadne jak jinak než dobře. Tyhle knihy velmi miluji a ráda je čtu

Zabiják Zabiják Émile Zola

Na knihu jsem narazila ještě na škole při povinné četbě a v tu dobu se mě kniha velmi líbila a myslím si, že není na škodu když si to studenti na škole přečtou, protože alkohol je v některých případech opravdu zabiják

26.09.2016 4 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Kniha se mě četla velmi dobře, hezky zpracováno jak to v té době chodilo a co museli lidé často řešit. Knihu a film jsem četla a viděla několikrát a stále se to neomrzelo...

Babička Babička Božena Němcová

Babičku jsem zatím četla jen jednou, ale vím že si jí v brzké době přečtu znovu, nádherný příběh a kniha mě přijde mnohem lepší, než filmové zpracování :-)

Mopslíci z ledového severu Mopslíci z ledového severu Philip Reeve

Velmi zajímavý příběh a mopsících a o tom jak se ztratili :-) Jen mě na knize vadí, že tam všude píšou mopslíci když jsou to MOPSOVÉ. Ale jinak příběh byl moc pěkný a někdy si to ráda znovu přečtu :-)

Mimoni Mimoni Brian Lynch

Musím říct, že film byl lepší než knižní zpracování. Ve filmu mě to přišlo více vtipné, v knize některé vtipné pasáže chyběli nebo byli popsány jinak. Film jsem si užila mnohem více.

16.08.2016 4 z 5

Heatová v žáru smrti Heatová v žáru smrti Richard Castle

Musím dát zase plný počet hvězdiček, napínavé až do konce :-) Škoda jen, že už se tu další knihy nebudou překládat :-(

16.08.2016 5 z 5