Mimoni

Od počátku věků Mimoni na naší planetě pátrají po tom největším zlosynovi, aby mu mohli sloužit. Během svého věčného hledání si za pána vybrali dinosaura, krále, dokonce i upíra. Ale nyní nadešel čas najít někoho nového! Jenže kde někoho pořádného sehnat? Když Kevin, Stuart a Bob uslyší o Sjezdu padouchů, největším setkání podlých kriminálních živlů na světě, neváhají a vyráží na cestu, aby si za pána vybrali některé z největších es podsvětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274738/big_mimoni-YKW-274738.jpg 3.711
Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Minions - The Junior Novel, 2015

Kniha Mimoni

GaleW

Bohužel, zklamání, i pro děti nezáživné, ačkoliv film je moc bavil

Anetka24
04.06.2018

nic moc!

eliza_479
11.11.2017

Horší kopije filmu ... Nenadchla mě, víc mě nadchl film . Byli tam i scénky popsané jinak než ve filmu .Rychle se čte . Ta knížky vypadá vzhledově jako by byla pro žáky 1 stupně ZŠ .Vůbec mně nezaujala .

Verča91
16.08.2016

Musím říct, že film byl lepší než knižní zpracování. Ve filmu mě to přišlo více vtipné, v knize některé vtipné pasáže chyběli nebo byli popsány jinak. Film jsem si užila mnohem více.

Samira
23.02.2016

Mimoni v samotném filmu mě uchvátili a byl to jeden z mála filmů, na který jsme vyrazily s dcerou a já si ho užila skoro víc. Úžasně vtipný příběh má spád a netradiční kouzlo.
Kniha obsah filmu mechanicky přepisuje a ne moc zdařile zkracuje. Z příběhu se tak vytrácí nejen vtip, mnohdy však i smysl.
Film před knihou jednoznačně vede.