Venda32 Venda32 komentáře u knih

Vývojová psychologie Vývojová psychologie Dana Krejčířová

Jedna z pro mě nejstěžejních publikací při studiu na pedagogické fakultě. Pomohla s vytvářením otázek u hodně předmětů i diplomové práce.

Poruchy osobnosti Poruchy osobnosti Ján Praško

Dobrý pomocník při studiu učiva o poruchách osobnosti.

09.02.2020 5 z 5

Psychopatologie pro pomáhající profese Psychopatologie pro pomáhající profese Marie Vágnerová

Jedna z nejlepších knih, které se mi vybaví při vzpomínce na studium a přípravu otázek na vysoké škole.

09.02.2020 5 z 5

Velká encyklopedie her 1: Hry v přírodě Velká encyklopedie her 1: Hry v přírodě Miloš Zapletal

Výborný zásobník her do přírody, který vám pomůže vymyslet pro děti atraktivní program.

09.02.2020 5 z 5

Dobrodružné hry a cvičení v přírodě Dobrodružné hry a cvičení v přírodě Jan Neuman

Výborný zásobík her do přírody, který vám pomůže vymyslet pro děti atraktivní program.

Psychologie dítěte Psychologie dítěte Jean Piaget

Co jsem potřeboval najít při vytváření otázek k vývojové psychologii jsem našel. Ale existují lepší publikace.

09.02.2020 3 z 5

Základy mezilidské komunikace Základy mezilidské komunikace Joseph A. DeVito

Při vytváření otázek na sociální komunikaci super pomocník.

09.02.2020 4 z 5

Média a společnost Média a společnost Jan Jirák

Při vytváření otázek na sociální komunikaci super pomocník.

09.02.2020 4 z 5

Obecná didaktika Obecná didaktika Jarmila Skalková

Pro vypracování otázek k didaktickým předmětům ideální pomocník.

08.02.2020 4 z 5

Speciální pedagogika Speciální pedagogika Slavomil Fischer

Kniha nejen pro studenty pedagogické fakulty. Díky srozumitelně napsanému textu jí může využít kdokoliv, koho daná problematika zajímá.

03.02.2020 5 z 5

Sociální patologie Sociální patologie Slavomil Fischer

Výborně napsaná kniha zabývající se sociální patologií. Je vidět, že oba autoři vědí o čem píšou a že to dokážou vhodně hodit na papír tak, aby to bylo snadno pochopitelné.

03.02.2020 5 z 5

Úvod do pedagogického výzkumu Úvod do pedagogického výzkumu Peter Gavora

Velmi užitečný pomocník nejen při tvorbě výzkumného nástroje pro účely bakalářské i diplomové práce.

03.02.2020 4 z 5

Druhá přečtená kniha od prince Ládíka. První byla 40 dní pěšky do Jeruzaléma. Takže úvodem malá změna v pojetí podávání kapitol. Kapitoly nebyly číslovány jako jednotlivé dny, ale naštěstí byly pojaty krátce, takže tempo čtení bylo stejně svižné jako u předchozího dílu. Znovu jsem si připadal jako bych šel bok po boku s Ladislavem (mým povoláním je učitel, ale narozdíl od těch čínských bych dokázal mlčet:-). Malinko rušivě pro někoho můžou působit relativně často využívané vyumělkované rýmy. Všechno ale v mých očích přebije epilog, kdy je naše krásná vlast vykreslena autorem takovým skvělým způsobem, že nemilovat jí by bylo těžké. Super práce.

02.02.2020 5 z 5

Lexikon ohrožených druhů strašidel lesních, lučních a domácích 1. Lexikon ohrožených druhů strašidel lesních, lučních a domácích 1. Vítězslava Klimtová

Dneska jako dospělák už klidně dám pět hvězdiček, knížka si je fakt zaslouží. Ale tenkrát, daleko mladší, to jsem měl strach, to bych knížku vysoko nehodnotil :-)))

01.02.2020 5 z 5

Lovci smrti Lovci smrti Jiří Komorous

Výborná kniha o protidrogové jednotce a jejím vývoji.

31.01.2020 5 z 5

Gaunery nemám rád Gaunery nemám rád Miroslav Antl

Zajímavá kniha o případech, které řešil Miroslav Antl.

31.01.2020 4 z 5

Sport se jménem Dukla Sport se jménem Dukla kolektiv autorů

Kniha se bude líbit nejen fanouškům všeho, co souvisí s Duklou, ale líbit se bude také všem opravdovým sportovním fanouškům. Je totiž prošpikovaná příběhy sportovců napříč sportovním spektrem.

30.01.2020 5 z 5

Stephen Hawking: Jeho život a dílo Stephen Hawking: Jeho život a dílo Kitty Ferguson

Výborně napsaný životopis. Pasáže ze života priložené fyzikou, navíc srozumitelně vysvětlenou. Dobrá práce.

29.01.2020 5 z 5

Fotbal - trénink budoucích hvězd Fotbal - trénink budoucích hvězd Jaromír Votík

Jako pomocník pro tvorbu tréninkové jednotky perfektní.

28.01.2020 5 z 5

Školní slovník českých spisovatelů Školní slovník českých spisovatelů Pavel Dolejší

Výborný pomocník pro literaturu nejen na střední škole.

28.01.2020 5 z 5