Psychopatologie pro pomáhající profese

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Všem, kdo pracují s lidmi a chtějí lépe rozumět jejich psychickým problémům, je určen zevrubný, ale přehledný učební text představující neobvykle široký okruh otázek. Úvod seznamuje se základními pojmy psychopatologie, s pojetím normy a příčinami vzniku odchylek v oblasti psychiky, jejich diagnostice a terapii. Druhá část je věnována složitému vztahu mezi tělesným onemocněním a psychikou člověka, a psychologii handicapu. Třetí část podává přehled hlavních typů duševních onemocnění a poruch chování. Závěr knihy přináší originální přehled poznatků o dopadech negativních sociálních jevů na psychiku člověka: o problematice dysfunkce rodin, o sociokulturním handicapu, o nezaměstnanosti a bezdomovectví i psychologických aspektech kriminality a pobytu ve vězení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29456/psychopatologie-pro-pomahajici-profese-29456.jpg 4.537
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Psychopatologie pro pomáhající profese

Venda32
09.02.2020

Jedna z nejlepších knih, které se mi vybaví při vzpomínce na studium a přípravu otázek na vysoké škole.

Janca007
21.09.2016

Vše potřebné na jednom místě. Velmi užitečná kniha pro lidi pracujícími s lidmi. Celou jsem ji nečetla, jen potřebné kapitoly a i přes to dávám plný počet hvězdiček a ostatním zájemcům, keří o ní přemýšlí, doporučuju!


DK197
17.06.2015

Přiznám se, že celou ji přelouskanou nemám, ale je to užitečné obsáhlé sumárum témat psychopatologie. Kdo se o tohle zajímá, měl by ji alespoň 1 otevřít.

edysy
05.03.2014

Suma sumárum - nic nového pod sluncem, myslím, že téma psychopatologie Marii Vágnerové tak nesedne jako vývojová psychologie. To jo, tam dávám plný počet bodů.

Arlique
14.09.2012

Bible pro pomáhající profese. I přes brutální cenu, která se (vzhledem k obsáhlosti) pohybuje okolo 800,- Kč, rozhodně stojí tato publikace za to. Bez váhání doporučuji =)