Valove Valove komentáře u knih

Lovec zločinců Lovec zločinců C. S. Quinn

Na této knížce se mi líbilo snad úplně všechno. Popsané prostředí, zajímavý hlavní hrdina atd.
Za co ale strhávám hvězdičku je ten urychlený závěr.

01.02.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Vzhledem k poměrně vysokému hodnocení jsem měla od knihy velká očekávání a musím říct, že mě nezklamala. Dva dny jsem měla co dělat, a bych se od ní odtrhla.
Velmi silný příběh Willa a Lousi mě doslova pohltil. Myslím, že kniha ´než jsem tě poznala´ je jedna z těch, u kterých se vyplatí dočíst až do poslední stránky.

19.03.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Čtivé, chvílemi napínavé, vtipné a smutné zároveň. Ale v porovnání s prvním dílem musím strhnout hvězdičku.

29.10.2017 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Po přečtení Než jsem tě poznala jsem od téhle knihy čekala něco víc. První polovina se dost táhla ale, když se tím prokousáte a děj se rozvine už se nebudete moct odtrhnout(minimálně to tak bylo v mém případě). :-)

05.08.2017 3 z 5

To jsou naše dějiny To jsou naše dějiny Petr Dvořáček

Tuhle knížku jsem dostala asi 11tým narozeninám a četla ji asi 3x . Což svědčí o její poutavosti. Však až s odstupem času jsem pochopila vtipné narážky mířené na politiky, atd. Kniha jak pobaví, tak stejně i naučí.

01.01.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Na mě má tato knížka až moc předvídatelný děj. Takové ,,romanťárny´´ taky moc nemusím ale chápu, že to někoho baví.

01.02.2017 3 z 5

Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Matthew Reilly

Z hlediska historie to je slabší knížka, což nic nemění na poutavém ději a zajímavém konci. Doprovodný příběh ( S Elsií ) se mi z počátku zdál velmi nudný, nakonec to mělo však zajímavé rozuzlení. Celkově je kniha poutavá, chvílemi i pobaví.

29.12.2016 5 z 5