Uzavřená Uzavřená komentáře u knih

Opilý prales Opilý prales Gerald Durrell

Jak už jsem komentovala předchozí díly, kniha která mi zůstala v srdci..

Zoo v kufru Zoo v kufru Gerald Durrell

To už je let, co jsem knihu četla, ale stále má své čestné místo v mé knihovně. Miluju ji. Miluji zvířata a cestování a tyhle příběhy byly příběhy mého dětství.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nebyla jsem schopná knihu dočíst. Nudné pasáže. Samé potrhlé rozhovory o tom, jak Bella chce být úpírkou. Ne prostě omlouvám se, těm co se kniha líbí, ale tohle byla naprostá kravina. Nic více..

01.01.2011 1 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Další povedený díl po dvojce, už žádné sladké scény.. tedy né že by tam nebyli, ale byli méně. Prostě kniha nebyla nejhorší.

01.01.2011 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Musím říci, že druhý díl mě zaujal rozhodně více. Samotní dokonalý upíři, co se třpytí na slunci mi přijde jako naprosto kravina. Upíři jsou prostě smrtelní zabijáci a všechno dokonalé je až moc.

Líbí se mi, že do hry vstupují i chlápci z La Push, Vlkodlaci. Líbili se mi scény, kdy se to odehrávalo tam. Kniha začínala mít nějaký lepší směr... Ano, líbila se mi.

01.01.2011 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knihu jsem přečetla. Četla jsem ji dávno před nějakou mánií a líbila se mi. Byla dobře napsaná, tak že autorka uměla zaujmout. S odstupem času.. se na to dívám úplně jinak. Celá ta mánie mi knihy zprotivila. Brala jsem to jako dobrou knížku, co se dá přečíst. Takové to dívčí čtení, ale v dnešní době jsem na knihy lehce alergická.

Ale pro toho, kdo je nečetl je to i dobré čtení. Není to nejhorší.

01.01.2011 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Musím říci, že mne tato kniha zaujala. Autor má velice svůj styl psaní. Dlouhé popisné pasáže mi ani moc nevadili. Uvedli mě výborně do děje. Ráda čtu fantazi, takže se mi to hrozně líbilo. Postavy jako dračí jezdci, trpaslíci, elfové. Skvělé, krásná dějová linka.

Jen škoda, že film takto nedopadl a udělali z něj naprostý propadák.

01.01.2011 3 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Myslím, že je to vynikající kniha, která přesně podává informace o tom, jaká je válka. Nechybí tu ani zamyšlení, proč vlastně a za co vojáci bojují. Kniha mě očarovala.