tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Martínkovy pohádky Martínkovy pohádky Eduard Petiška

ta kniha už v jistém věku není nic pro nás uživatel WEIL třeba na této knize vyrostl já jsem jí ale jenom přečetl

29.05.2013 2 z 5

Malý Bobeš I. díl Malý Bobeš I. díl Josef Věromír Pleva

dvojka a jednička je odpad ke trojce jsem se nedostal protože bych už zas šílel

29.05.2013

Malý Bobeš II. díl Malý Bobeš II. díl Josef Věromír Pleva

špatná kniha jak jsem se poučil knize se člověk nemůže vyhýbat celý život všechen komunismus v jedný kaši

29.05.2013 1 z 5

Malý Bobeš Malý Bobeš Josef Věromír Pleva

ve škole jsem se tomu vyhnul jenomže člověk se tomu nemůže vyhýbat celý život to bych si pak nic nepřečetl ale teda hrozné já za to nemůžu

29.05.2013

Tajemná Řásnovka Tajemná Řásnovka Jaroslav Foglar

příběh o Jindrovi kterému profesor pohrozí že propadne a tak uteče z domova aby se to táta nedověděl prchá do tajemné čtvrti ve které potká kamarády s kterými založí klub jejich člen a vedoucí Vilda bude proti Jindrovi a Jindra navíc prožije mnoho strachu se svými nepřáteli nakonec Vilda z klubu odejde a Jindra se rozhodne vrátit se do domova a tak začíná klub Stráž Řásnovky kde se to všechno odehrává a co dál to už prozradí ten vášnivý a zábavný obsah knihy

29.05.2013 5 z 5

Velké dobrodružství Pepíka Střechy Velké dobrodružství Pepíka Střechy Pavel Čech

ze začátku super ale pak to bylo trochu slabší ale já prostě musim dát pět

Vinnetou  2.díl  Rudý gentleman Vinnetou 2.díl Rudý gentleman Karel May

ale jo dvojka je přece lepší něž jednička a dá se celkem v pohodě číst

26.05.2013 3 z 5

Syn lovce medvědů Syn lovce medvědů Karel May

když se řekne Máj moc nemluvím protože nechci zklamat jeho milovníky a radši dělám třeba že hrozně chci jít ven tak jsem venku a pak až se zas baví o něčem jiným jeho knihy nejsou špatné myšlenkou hned jak se se to objeví na papíře fuj vyhodit vzít rozmačkat ale tato kniha fakt nevim proč se mi dost líbila a někdy se k ní i vrátím a doporučím všem

26.05.2013 4 z 5

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

hrozně komunistický a už to není ten starý hloupoučký Neználek ale ještě se mi to líbí

26.05.2013

Dějiny Strany mírného pokroku v mezích zákona Dějiny Strany mírného pokroku v mezích zákona Jaroslav Hašek

tyto humoresky se mi nelíbí ale Švejka mam rád ale z této knihy jsem si fakt nic nevybral

Trampoty pana Tenkráta Trampoty pana Tenkráta Jaroslav Hašek

taková klasika Haška že jo

Školní výlet a jiné povídky Školní výlet a jiné povídky Jaroslav Hašek

tyto povídky beru prostě jako klasiku po které člověk moc moc touží Švejk sice lepší ale i přesto dávám 5

26.05.2013 5 z 5

tenhle díl je z celé trilogie nejlepší vyhoupl se mi na dvě hvězdy myslím si že někteří rodiče knihu dětem shání po všech čertech a někteří si s nim raději sednou doma u stolu a všechno jim poví a dělají lépe

26.05.2013 2 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

nemyslete si že podporuji automaty cigáro a drogy ale do knihy to dát a vydat to děsné

26.05.2013 odpad!

není kniha která by mě tak hrozně děsila ve dne v noci všude hrozné

26.05.2013 1 z 5

Jak to bylo dál Jak to bylo dál Petr Ritter

kde je to od Ivony toto neznám

26.05.2013

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

tato kniha byla nuda od začátku dokonce

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

asi jsem jediný na světě ale toto je na odpad

26.05.2013 odpad!

Jaroslav Foglar v hádankách a vzpomínkách Jaroslav Foglar v hádankách a vzpomínkách Jaroslav Foglar

ach ten statečný Foglar

Náš oddíl Náš oddíl Jaroslav Foglar

naprosté kouzlo od Foglara moc moc za tu knihu děkuju