tynka65 tynka65 komentáře u knih

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Tolik jsem se na tuhle knížku těšila a o to víc jsem byla zklamaná! Nelíbila se mi a dočetla jsem jí jen s opravdu velkým přemáháním.

09.02.2015 2 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Byla jsem strašně příjemně překvapena! V knihovně jsem si ji půjčila jen kvůli obálce s Eiffelovkou a čekala jsem tuctový románek, ale nemohla jsem se od knížky odtrhnou a celu dobu jsem si čtení náramně užívala. ;)

05.02.2015 5 z 5

Já, Klára a spousta průšvihů Já, Klára a spousta průšvihů Jitka Komendová

Tohle je knížka ke které se ráda vrátím i teď ve svých 21 letech. Jedna z mých úplně nejoblíbenějších. Pamatuji si jak jsem ji dostala k Vánocům a četla jí až do rána dokud jsem jí nepřečetla. Některé příběhy v nás už zůstanou ...

22.11.2014 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Tahle autorka mě zatím jen zklamala, prostě jsem od knihy čekala něco VÍC. O malinko lepší než první díl, zde se alespoň něco málo děje. Dám jí šanci ještě s Nabíječem a pak uvidím :)

20.11.2014 2 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Příběh 30leté herečky, která se snaží pokořit prkna co znamenají svět a pasáže jak vytržené z Fifty shades tu už prostě párkrát byly. Po přečtení recenzí jsem prostě čekala něco víc, to víc které jsem za celou dobu čtení knížky nenašla. No nebudu nad ní lámat hůl a dám jí ještě šanci s druhým dílem. :) Tak doufám, že mě tolik nezklame.

30.10.2014 2 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

V porovnání s Austenlandem, který je psaný na skoro stejné téma, je asi tak o deset tříd lepší. Není přání jako přání u mě sice nepředčila, ale i tak sem mi tenhle příběh moc líbíl.

19.09.2014 5 z 5

Coco Chanel Coco Chanel Henry Gidel

Inspirující ...

25.08.2014 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Je fascinující jak Coelho dokáže promlouvat takřka formout pohádky do našich duší. Kniha mě naprosto pohltila a mohu ji jen doporučit

04.12.2013 5 z 5