Twiggina Twiggina komentáře u knih

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Nádherná kniha - a pak měj důvěru k církvi ... ;)

04.03.2013 5 z 5

Satanská Bible Satanská Bible Anton Szandor LaVey (p)

Mám-li si o nějaké knize udělat vlastní názor, musím si ji přečíst. I tuto jsem dočetla až do konce, hmmm není to nic co by stálo za pozornost. Pro autora nejspíš dobrej kšef.

04.03.2013 odpad!

Bible Bible neznámý - neuveden

O bibli se říká - kniha knih. Četla jsem ji z odstupem let dvakrát. Poprvé jsem ne všechno pochopila.
Zajímavé čtení, které bych velice ráda někdy četla v jeho prapůvodní podobě. /Trochu utopie, že? :) /
Myslím si, že tato kniha ve svém prvopisu, neobsahovala slova "nesmíš", či "musíš".
V současné podobě Bible tam tato slova jsou, na můj vkus, až příliš často!
V každém člověku sídlí vedle sebe dobro a zlo, na nás samých záleží, co budeme víc krmit.

04.03.2013 2 z 5

Tarot: Klíč k iniciaci Tarot: Klíč k iniciaci Pierre Lasenic (p)

Tuto knihu považuji za jednu z nejlepších v oblasti Tarotu, pokud pominu staré historické dokumenty. Chce-li člověk těmto kartám opravdu porozumět, pak vřele doporučuji! Přesto, že jsem ji již přečetla, tak stále se k ní vracím. Pokaždé najdu něco nového.
Studium na mnoho let. :)

04.03.2013 5 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Naprosto dokonale napsáno !

19.11.2012 5 z 5

WYDA léčivá síla druidů WYDA léčivá síla druidů Aljoscha A. Schwarz

Na tuto knihu nedám dopustit. cvičení Wyda, mě osobně velice pomáhá od bolesti zad a kloubů. Kdysi jsem cvičila Jógu, ale pro problémy z páteří jsem musela od ní ustoupit, nemohu provozovat cviky se záklony. Wyda není tak jako Jóga založena na kontrapohybu. Dnes u mě toto cvičení kraluje spolu s Tai-chi. Máte-li podobný problém, vřele doporučuji. :)

05.03.2013 5 z 5

Tajemství cikánských karet Tajemství cikánských karet Růžena Vernerová

Stále to na mě chce nějaký komentář. Tuto knihu jsem napsala a tudíž nemohu sama hodnotit. ;)

Základy praktické chirologie Základy praktické chirologie Růžena Vernerová

04.03.2013

Praktický výklad velké arkány tarotu Praktický výklad velké arkány tarotu Růžena Vernerová