TUAKS TUAKS komentáře u knih

2. A 2. A Katarína Fiala Janigová

Kniha vypráví příběh druhačky a její rodiny. Je čtivá, protože je napínavá. Nadchne nejen holky a kluky na prvním stupni ZŠ, ale je vhodná i pro společné čtení s předškoláky.
Volně navazuje na knihu 1.A.

13.11.2022 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Kniha je napínavá. Rozhodně doporučuji. Příběh je o hraničářském učni Willovi.

11.12.2018 5 z 5

Stig hraje nebezpečnou hru Stig hraje nebezpečnou hru Tim Lawler

Kniha se mi líbila, i když jsem čekal něco jiného. Myslel jsem si, že to budou díly Top Gearu ,ale byl to příběh.

09.09.2018 5 z 5

Radio Boy Radio Boy Christian O'Connell

Super kniha. O knize jsem si původně myslel že se mi líbit nebude ,bylo to tím že jsem knihu soudil podle obalu. Knihu doporučuji přečíst všem co mají rádi příběhy se zvláštím koncem.

01.07.2018 5 z 5

Vznik ČSR 1918: Velezrada se trestá Vznik ČSR 1918: Velezrada se trestá Veronika Válková

Super kniha.
Díky této knize jsem si zopakoval, jaké to vlastně bylo a ještě jsem se dozvěděl jak se žilo ve vesnici těsně před koncem I. světové války.
Tato kniha se dá číst i bez toho abyste četli předchozích 17 dílů.

15.05.2018 5 z 5

Hobit (alebo Cesta tam a späť) Hobit (alebo Cesta tam a späť) J. R. R. Tolkien

Kniha je zajímavá tím, že příběh začne v dobu kdy by ho nikdo nečekal.

30.04.2018 5 z 5

Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese Tim Dedopulos

V knize jsou hlavolamy lehké i těžké. U každé úlohy si počtete útržky z příběhů Sherlocka Holmese.

03.03.2018 5 z 5

Kniha je moc hezká. Dozvěděl jsem se toho víc o První Světové Válce. Knihu doporučiji všem co mají rádi zajímavé příběhy.

03.03.2018 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

super kniha !

Stříbrný chlapec Stříbrný chlapec Kristina Ohlsson

Kniha je pokračování na první díl Skleněné děti. Tento díl se dá přečíst i bez přečtení prvního dílu.

02.02.2018

Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem Jiří Černý

Kniha je moc zajímavá .Dozvěděl jsem se kdo vynalezlkostkový cukr a bleskosvod (hromosvod).

02.02.2018 5 z 5

HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha Lubomír Kupčík

Khiha je moc pěkná. Moc se mi líbí indianské příběhy uprostřed. Knihu rozhodně dopuručuju. Co takhle si zkusit vyrobit vlastní indiánskou sekeru.