Stig hraje nebezpečnou hru

Stig hraje nebezpečnou hru https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377063/bmid_top-gear-stig-hraje-nebezpecnou-hru-lbj-377063.jpg 4 7 2

Top Gear série

První titul svižné dobrodružné série o Stigovi, legendárním závodníkovi z Top Gear Sam Wheeler je v Bunsfoldu jen pár dní a už má pocit, že v místní škole i ve městě něco není v pořádku – a to nemluví jen o nešťastném matikáři, který trpí nadměrnou tvorbou plynů ve střevech. Jeden žák školy nedávno zmizel a nikdo se o to nestará – všichni včetně místní policie tráví veškerý volný čas hraním vysoce návykového Xenonu, nebo přípravami na závod motokár. Obojí vymyslel tajemný multimiliardář PT Cruiser, který má v plánu ovládnout celý svět a zničit odvěkého soupeře Stiga. Sam a jeho noví kamarádi Minnie Cooperová a Ford Harrison se rozhodnou odhalit pravdu, ale nebezpečí na ně číhá na každém kroku a brzy mezi našimi hrdiny a pohromou stojí jen Stig - mlčenlivý muž v bílé kombinéze.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Stig Plays a Dangerous Game , 2018

Jessybelle
28.10.2021 5 z 5

Kupovala jsem pro syna, který rád sleduje Top Gear. Ale z něj tam byl bohužel jen Stig.
Nicméně synovi se kniha líbila tak, že si sám řekl o další díl. Myslím, že to mluví za vše.
Já sama knihu také přečetla a byla dobrá.

TUAKS
09.09.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když jsem čekal něco jiného. Myslel jsem si, že to budou díly Top Gearu ,ale byl to příběh.

Autoři knihy

Tim Lawler
britská
Jon Claydon
britská

Kniha Stig hraje nebezpečnou hru je v