Torak Torak komentáře u knih

Winter Winter Marissa Meyer

Měsíční kroniky mě hodně bavily.Maji svižný děj,propracovanou zápletku,hrdiny, které si nelze nezamilovat.Na chvíli jsem se díky nim dostal z toho světa,kde zuří pandemie covid.O tom,že je tato série úžasná, dokazuje to, že jsem 3 díl který má přes 600 stran dal na jeden zátah, doporučuji:)

04.03.2021 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Ke knize jsem přistupoval zpočátku s určitou obezřetnosti.Mel jsem obavu, jestli autorka nechce jenom těžit z úspěchu předchozí trilogie.Avsak není tomu tak,příběh je originální a napinavy.Dokresluje myšlenku původních hladových her a otevírá nová témata k přemýšlení.Jsem moc spokojený rozhodně doporučuji k přečtení.

06.10.2020 5 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Celá trilogie byla naprosto skvělá, úplně jsem tomu příběhu propadl. Doporučuji všem:) Hlavní hrdinka Amaia je moje favoritka, protože se nebála věci dělat jinak než je obvyklé, a nevzdala se, dokud nezjistila celou pravdu, která někdy velmi bolí. Když zemřela jedna z postav, neudržel jsem se a pobrečel si. Závěrem bych chtěl nakladatelství Panteon poděkovat, že tento příběh vydal.

15.02.2017 5 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Dnes jsem dočetl poslední díl Země příběhu,byla to krásná série, plná moudrých myšlenek a archetypu. Když jsem se začetl,úplně jsem přestal vnímat okolní svět. Prožíval jsem s hlavními hrdiny jejich radosti i starosti.Byla to série, u které jsem se hodně nasmal,ale také si i pobrecel. I když se zda,že jsou to knihy jenom pro děti,není tomu tak.Mezi řádky je tam toho skryto mnohem více.Doporucuji všem.

21.06.2019 5 z 5

Gričská čarodějnice 7. - Vzpurník na trůně Gričská čarodějnice 7. - Vzpurník na trůně Marija Jurić Zagorka (p)

Krásná série ke které mně přivedl původně můj děda. Neuvěřitelně čtivé a napínavé. Knihy jsem po dědovi zdědil a jsem šťastný, že je mám ve své knihovně. Po letech se k sérii opět vracím a užívám si to.

25.12.2019 5 z 5

Ana Ana Roberto Santiago

Tak tohle byla hodně dobrá kniha,těch 800 stran uteče jako voda,kniha plná zvratů. Sympatická hlavní hrdinka, které fandite a s napětím čekáte,jak vše dopadne.Vřele doporučuji

10.02.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Knihu jsem přečetl,ale moc mě nebavila,člověk se ztrácí ve jménech postav a konec knihy byl velmi překombinovaný.četl jsem lepší detektivky

01.01.2019 odpad!

Nalezený Nalezený Erin Kinsley

U knihy mě velmi zaujala anotace,a tak jsem se do ní pustil.Spise než thriller,bych řekl že se jedná spíše o psychologický román.Nicmeme i tak kniha stála za přečtení.Autorka se hodně věnuje tématu,jak se rodina vyrovnává se ztrátou dítěte.Pokud se rozhodnete knihu číst,doporučil bych si necist anotaci,která podle mého názoru hodně vyzrazuje děj.Doporucuji.

10.07.2021 5 z 5

Milénium, Stieg a já Milénium, Stieg a já Marie Françoise Colombani

Kniha mě velmi zklamala,hlavně v části kdy autorka popisuje, jak se měl vyvíjet 4.dil Milénia.Bohuzel mám pocit,že když nezískala práva na Larssonuv odkaz,potřebovala napsat něco,aby vydělala nějaké peníze a svezla se na jeho uspechu.

31.10.2019 odpad!

Draugova oběť Draugova oběť Åsa Larsson

Musím říct,že celá serie je opravdu skvělá,na několik dní jsem se ponořil do magického dobrodružství.Musim ocenit promyšlenost celé zápletky,která na konci 10.dilu pěkně vygraduje a vše západne do sebe jako dilky puzzle. Navic je zde pro čtenáře dobře nastineno,co mohou děti z pěstounskych rodin prožívat a jak je vnímá jejich okolí.Na konci jsem si i pobrecel. Jsem velmi spokojený a doporučuji všem.

23.03.2019 5 z 5