Toja75 Toja75 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Už jsem jeden komentář 30.01.2013 psala, byl nadšený. Po d dlouhé době jsem nahlédla a mám pocit, že potřebuje ještě doplnit.

1) komentáře mužů by zde vlastně neměly být, protože toto je ryze ženská kniha a asi je před tím také nenapadlo, že by něco psali ke knize O matce a dítěti, Děvčátko na slovíčko nebo k nějaké slaďárně. Pro ně je to prostě ptákovina a tak to má být.
Můj muž by to nevzal do ruky, ale s radostí si užívá vedlejší efekt čtení.

2) ženy, co čtou romantické knihy budou nadšené, ty co čtou Kafku ať to nezkoušejí. Je to opravdu jednoduché :)))

3)jasně, že je to podobné Stmívání... A opravdu to tak vadí ? Vždyť kritiky oceňovaná Jane Austenová je napodobovaná stále dokola.
P:S: také vás ta Edwardova cudnost už štvala?

4) včera jsem to tu projela a od té doby kroutím hlavou.
Má vnitřní bohyně :))) je úplně paf z toho, jaké intelektuální řeči zřejmě vedou lidé u sexu, když se tu tak mohutně rozebírá, že se Christian opakuje. Prosím vás, ruku na srdce...CO U TOHO ŘÍKÁTE VY ? Nahrajte si to a udělejte si přepis :)))

5) ne, také si nemyslím, že kniha se čte s rukou pod peřinou. Způsobuje něco jiného. Naladí ženskou na sex a ona probudí manžela. To je lavinový efekt, který prožívají všichni manželé a manželky v mém okolí :)))

6) teď si s kamarádkami půjčujeme knížky se slovy: "literární jazyk špatný, děj předpokládaný, proto jsem to četla do dvou do noci"
a hodně se u toho smějeme. Po všech těch kritikách v novinách i na internetu se to zdá jako nejlepší doporučení na knihu :)))

17.05.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Ó ano, Edward pro starší a pokročilé :)))
Líbilo se mi to, první díl více. Na třetí čekám s nadšením.
Knížky mne probraly z "únavy domácností " a zase mám jiskru v oku.

Literárně si také nestěžuji :))), pokud jsem někde provedla rychločtení, tak rozhodně z nedočkavosti :)))

30.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Moc se mi to líbilo a i manžel byl rád, že jsem si početla :))) V dnešní době, kdy má člověk svých starostí víc než dost, je kniha
skvělou náladovkou na vlastní večerní program. I když si myslím, že v recenzích na knihu je téma sexu přeceńované, podle mě
úspěch knihy zajistila vtipnost mailů. které si mezi sebou ti dva vyměňují. Už dlouho jsem se tak nenasmála. Upřímně, víc tam o sexu mluví, než ho dělají :)))
Nevím, proč jsou zde komentáře lidí, kteří si stěžují na téma knihy, vždyť přece věděli co budou číst.
Kniha je napsaná čtivě, původně jsem jí koupila kamarádce k vánocům a jen tak ve stoje jsem v ní zalistovala... a po čtvrt hodině jsem jí zkonfiskovala .Kamarádce jsem šla koupit novou.
Druhý díl už mám také, byl krapet slabší (méně dialogů, více sexu :))), navíc mě Ana dost štvala posíláním mailů z práce.., ale stále stojí za přečtení

30.01.2013 5 z 5

Predátoři Predátoři Miroslav Žamboch

Predátoři a série s Koniášem jsou od Žambocha moje nejoblíbenější.
Jestli se dobrá knížka pozná podle toho, že se vám o ní zdá, tak ano, přiznávám se: střílela jsem i ze spaní :)))
Má to spád a protože na konci bylo napsané "pokračování příště", ještě dlouho jsem v knihkupectví vyhlížela druhý díl .
Zatím nic...

Jatka Jatka Lee Child

Souhlasím se vším, co napsala Felia.
Childa si dáváme v rodině k narozeninám i pod stromeček, je to tutovka, která se zatím líbila všem.
Jatka byla úplně první knížka, kterou jsem od něho četla a od té doby se vždy v knihkupectví dívám, zda nevyšel nový.

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Pro mě to byl kdysi také první Kulhánek a ukázal mi možnosti "adrenalinového čtení". Závislost , která nekončí :)))

17.05.2013

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Toto jen knížka, kterou když u nás doma necháte ležet na stole, tak vám jí do půl hodiny někdo z domácnosti ukradne a zašije se
s ní někde sám :))) I když už jí všichni notoricky známe.

Nečekaná svatba Nečekaná svatba Mary Balogh

Bylo to krásné... :)))
Dívám se do zrdcadla o občas mě napadne "něco na ní bylo".

11.11.2011 5 z 5