tiffani1212 tiffani1212 komentáře u knih

V zajetí vášně V zajetí vášně Alexander Stainforth (p)

Další příjemné čtení, které jsem si užila. Autor nezklamal, naopak ho zařazuji k mým oblíbeným autorům romantiky.

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

Dávám pět hvězdiček, protože některé myšlenky zde prostě přesahují hranici hodnocení. Tahle kniha se dá popsat prakticky jen jednou větou a to sice: "Kdo nezažije, nepochopí." Od začátku jsem fandila Stephanii. To jak přemýšleli, co říkali a především terapeutka Jane... za to všechno pět hvězdiček. Je to tak reálné. // Ted se přesunme ke knize z hlediska příběhu. Ztotožnuji se s komentáři níže. Konec to celé pohřbil. Spoiler... autorka se snažila zřejmě vyvolat efekt: nečekejte dlouho, vždyt život může skončit, nebojte se, žijete jen jednou a nevíte jak dlouho. Paradoxně na mě konec zapůsobil naopak stylem: všechno bylo k ničemu, vše krásné je pomíjivé, dobro neexistuje. Gratuluji. Zničit myšlenku celé knihy ve dvou kapitolách na konci, to se podaří málokomu. Dále setkání jednou za rok a minimum komunikace... v reálu je to něco úplně jiného, na uvěřitelnosti by tomu dodala častější komunikace přes telefon // přesto všechno, kdybych měla vyzdvihnout jedinou věc... pak je to otázka: Proč jste spokojená s tím, že jste štastná jediný den v roce?

Tajemství sudby Tajemství sudby Jiří Dittrich

Druhý díl se mi líbil ještě trochu víc než ten první. Všimla jsem si, že vyšla trojka, tak se do ní také pustím.

27.05.2020 5 z 5

Opravdu velmi přínosná kniha, která může mnoha lidem změnit život. Nepodceňujte spánek. Autor dokáže, že nic jako "stačí mi 5 hodin" neexistuje.

06.06.2019 5 z 5

Devět nocí Devět nocí Zuzana Strachotová

Krásné zakončení, které mi potvrzuje, že čeští autoři mají co říct. Těším se na další počin autorky.

06.06.2019 5 z 5

Juniper – holčička, která se narodila příliš brzy Juniper – holčička, která se narodila příliš brzy Kelley French

Nerozumím tomu. Sama jsem máma a jsem štastná, že jse v podobné pozici nemusela být. Ale něco se má prostě nechat na přírodě. Příběh se mi nelíbil.

30.05.2019 1 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Mám ráda české autory a tenhle příběh mě chytnul. Konec jsem přečetla naráz. Těším se na další knihy.

24.04.2019 5 z 5

Petrova zpověď Petrova zpověď Jeroen Windmeijer

Mám ráda knihy tohohle typu a tak jsem po novince hned sáhla. Vtáhlo mě to do děje a líbila se mi i propracovanost lokalit. Je vidět, že autor zná dobře historii i místa, kde se příběh odehrává.

10.10.2018 4 z 5

Elementum Elementum Jiří Dittrich

Me se pribeh libil. Nize uvede komentare mi prijdou zbytecne brutalni az agresivni. Mlady spisovatel podle me ve svem veku dokazal to, co jini prezentuji pozdeji.

02.10.2018 4 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

koupeno v předprodeji a zbytek zhltnut vzápětí. Mě se to moc líbilo, styl i téma se mi skvěle trefilo do chuti. Určitě zkusím další

18.04.2018 5 z 5