TessDragon TessDragon komentáře u knih

Spáry orla Spáry orla Lene Kaaberbøl

Tyhle Witch příběhy jsem milovala.;)

09.08.2012 5 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Poprvé jsme ji četli ve škole a já vždycky četla dopředu,ale nakonec jsme neskončili ani v prostředku, takže jsem byla nucena si ji půjčit v knihovně.Měla jsem na ni více času ,a také jsem si ji mohla více vychutnat.A nelitovala jsem,knížku jsem hltala snad ještě víc než ve škole.Rozhodně doporučuji.Měli by si ji přečíst i ti ,koho pravěk a obecně dějiny moc nezajímá,protože do toho se prostě zamilujete.

09.08.2012 5 z 5

Procházka mezi dinosaury Procházka mezi dinosaury Nathalie Valliére

Co kdybyste se mohli procházet mezi dinosaury? Stačí si sehnat tuto knihu, vzít si 3D brýle a ponořit se do dobrodružství spolu s Markem. ;)

06.08.2012 5 z 5

Pohádky Andersena, Perraulta, bratří Grimmů Pohádky Andersena, Perraulta, bratří Grimmů kolektiv autorů

Pohádky od těch nejlepších dětských spisovatelů, bratří Grimmů, Andersena a Perraulta. Knížka má velké písmo, takže si ji menší děti můžou v klidu přečíst. K tomu jsou knížky nádherně ilustrované. Tahle knížka by neměla chybět v žádné dětské knihovničce. ;)

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

Další knížka, kterou od Andersena miluji. Myslím, že je to jedna z nejkrásnějších pohádek, nejen pro děti. :)

Malenka Malenka Hans Christian Andersen

Malenka, jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Moc krásně napsané. :)

Ošklivé káčátko Ošklivé káčátko Hans Christian Andersen

Kdo by neznal malé ošklivé káčátko, které se cítí samo, protože není tak krásné jako jeho sourozenci, uteče, zažije několik dobrodružství a vyroste v překrásnou labut? :)

Malá mořská víla Malá mořská víla Danuta Wróbel

Tuhle pohádku mám nejraději. Možná je to i proto, že končí smutně. :(

06.08.2012 5 z 5

High School Musical -  Knížka na rok 2009 High School Musical - Knížka na rok 2009 Peter Barsocchini

Fanoušci HSM si rozhodně přijdou na své. Jsou tu soutěže, příběhy, hry, testy a můžete si i vyrobit svůj náramek. ;)

366 pohádek na dobrou noc 366 pohádek na dobrou noc kolektiv autorů

Krásné příběhy, každý na jeden den v roce. Krásně se před nimi usíná, hlavně děti si ji zamilují. ;)

Krátké příběhy o zvířátkách Krátké příběhy o zvířátkách Ronne Randall

Nádherná knížka o zvířecích příbězích pro děti. Dostala jsem ji jako dárek při odchodu z mateřské školky, takže má pro mě sentimentální význam. Příběhy jsou pěkné, hezky ilustrované a kouzelné. :)

06.08.2012 5 z 5

Můj první anglický obrázkový slovník Můj první anglický obrázkový slovník Anna Harrison

Ideální anglický slovník pro začínající resp. pro děti. Knížka je pěkně ilustrovaná i přehledná. Doporučuji. ;)

06.08.2012 4 z 5

Kdyby dinosauři žili dnes Kdyby dinosauři žili dnes Dougal Dixon

Moc zajímavá a originální kniha o tom, co by bylo, kdyby dinosauři nevyhynuli a žili by dnes.

Irma - Pekelná hudba Irma - Pekelná hudba Lene Kaaberbøl

Irma, čarodějka Vody jde na koncert Pekelníků, ale proč se všichni fanoušci po koncertě chovají tak divně? Irma a její kamarádky se pouštějí do dalšího dobrodružství. ;)

Hay Lin - Dračí vítr Hay Lin - Dračí vítr Lene Kaaberbøl

Hay Lin, čarodějka Vzduchu a její napínavý příběh. ;)

Taranee - Plamen moře Taranee - Plamen moře Lene Kaaberbøl

Taranee, čarodějka Ohně hledá svého bratra, který se ztratil a možná to je její vina. Moje oblíbená sága o čarodějkách.

Cornelia - Zelená magie Cornelia - Zelená magie Lene Kaaberbøl

Tentokrát příběh s Cornelií, čarodějky Země.Moc se mi líbil. ;)

Will - Srdce Kondrakaru Will - Srdce Kondrakaru Lene Kaaberbøl

Will, moje nejoblíbenější čarodějka a její příběh. Doporučuji. ;)

Gorilí máma Gorilí máma Lucy Daniels

Tento díl se mi moc líbil, protože se odehrával v Africe, kde se Mandy a její kamarád James starají o mládě gorily Joja ze kterého je sirotek. Takže se rozhodnou mu opatřit náhradní gorilí maminku, která ale už má svoje gorilí miminko. Hádejte jak to dopadne. ;)

Dracula Dracula Bram Stoker

Nejznámější a myslím, že i nejoblíbenější upírský román. Takže nakonec jsem si ji musela také přečíst. Před Draculou jsem četla Hadí zámek, tak jsem se do čtení zas tak nehrnula, ale knížka nezklamala. Byla dost strašidelná, na svou dobu určitě a rozhodně i v roce 2012 má svoje kouzlo. Rozhodně doporučuji pro všechny milovníky upírů, sice to není zářící Edward, ale jde z něj o dost větší strach. ;D

05.08.2012 4 z 5