Will - Srdce Kondrakaru

Will - Srdce Kondrakaru https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3529/witch-srdce-kondrakaru-3529.jpg 4 78 8

W.I.T.C.H. Dobrodružství série

Do domu, v kterém bydlí Will, se nastěhuje nový nájemník Danny Nova. Will postupně začíná propadat jeho kouzlu, avšak Dannymu nejde o nic menšího než o Srdce Kondrakaru. A tak potřebuje pomoc svých čtyř kamarádek víc, než kdykoliv předtím.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

When Lightning Strikes (The Heart of the Salamander) , 2002

Hoshi
22.06.2023 5 z 5

Tyhle knihy o W.I.T.C.H mají jednu velkou nevýhodu.... Jsou strašně krátké a rychle se čtou (ačkoliv když vezmu v potaz, že jsou to knihy pro děti, mají délku tak akorát). Na druhou stranu je to příjemný návrat ke starým známým a do jejich světa.

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Bětužka
04.02.2021 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala že to bude blbost, (podle těch obrázků) ale pak jsem se začetla.

yaoiyuri
19.04.2020 4 z 5

W.I.T.C.H. byly komiksy mého dětství, s kamarádkami jsme díky nim prožily spoustu dobrodružství (já „byla“ Will :D), ale ke knížkám jsem se v oněch dobách nikdy nedostala (tuhle mám jen díky tomu, že ji před pár lety vyřadili z naší městské knihovny), hvězdička navíc z čarodějnické nostalgie.

any333
06.10.2016 5 z 5

Kniha věnovaná Will Vandomové, čarodějce energie. Když neopatrností přijde o Srdce Kondrakaru, musí ona a její kamarádky udělat všechno pro to, aby ho získaly zpátky.
Jsem zvědavá, do jakých Světů se W.I.T.C.H. dostanou příště, když teď navštívily planetu s blesky a Salamandry.

Dep8
03.01.2013 5 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska!
P.S.: Will byla má nejoblíbenější! :)

TessDragon
05.08.2012 5 z 5

Will, moje nejoblíbenější čarodějka a její příběh. Doporučuji. ;)

dark.ma93
01.06.2012 5 z 5

Will, moje oblíbená čarodějka. Ráda jsem to četla:=)

Lene Kaaberbøl
dánská, 1960